Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Kūpoša kafija, ziedu pušķis, pagatavots mīļākais ēdiens, pastaiga, nedalīta uzmanība, piepumpētas velosipēda riepas, iztīrīts mašīnas salons, smaids, sarunas, sagrābtas lapu kaudzes, rotaļas un būšana blakus, kad tas visvairāk nepieciešams. Ik mirkli ir iespējams kādu iepriecināt! 

Bet, ja Tavi draugi, kaimiņi, radi un paziņas jau ir noguruši no Taviem nesavtīgajiem uzmanības apliecinājumiem un rūpēm, vari palīdzēt grūtībās un trūkumā nonākušiem, kurus nekad dzīvē, iespējams, neesi sastapis. Tavs smaids, finansiāls vai morāls atbalsts kādam var būt visa pasaule. 

No 4. – 8.aprīlim zvani ap19.00 uz Radio Skonto un piedalies konkursā „Labestības spēks” kopā ar labdarības fondu Labdaris.lv. Uzmini un pareizi saskaiti atslēgvārdus un saņem ielūgumu uz grandiozo labdarības deju uzvedumu “Labestības melodija – dejas soļi veselībai”.

Tā laikā izcilākie Latvijas mākslinieki sniegs nekur iepriekš neredzētus priekšnesumus. Breiks, balets, sporta, hip-hop un tautas deja – šie un citi dejas žanri būs skatāmi uz vienas skatuves Koncerta laikā gūtos ienākumus ziedos bērnu veselības uzlabošanai.

n

Fonds Labdaris.lv sniedz palīdzību piecās dažādās sfērās: personām, kas nonākušas trūkumā vai kuras skārušas veselības probēmas, traģēdiju un katastrofu upuriem, sociāli neaizsargātajiem, dzīvniekiem un to patversmēm, kā arī sniedz starptautisku palīdzību ārpus Latvijas – citās pasaules valtīs.

Palīdzēt vari arī Tu!

Uzzini vairāk: labdaris.lv