Get Adobe Flash player

LIDO ZIVIS KULDĪGĀ

n 

 KONKURSS

22. - 25. aprīlis

plkst. 8. 20

"LIDO ZIVIS KULDĪGĀ" 

Lasīt vairāk

Vienā minūtē apkārt pasaulei

n 

"Vienā minūtē apkārt pasaulei"

no 7. līdz 17. aprīlim

plkst. 10.40 

Lasīt vairāk

Uzdevums galvas palauzīšanai! [14]

 

 n    

  Uzdevums galvas

palauzīšanai! 

Lasīt vairāk

Esi jauks! [5]

  n
Daži pamatprincipi, kā būt jaukam un radīt patīkama cilvēka iespaidu:

      Smaidi
       Saki „lūdzu”un „paldies”
    Pasaki „piedod”, ja esi kļūdijies
    Izslēdz telefonu, kad pusdieno ar savu ģimeni...

Lasīt vairāk

Atslēgas vārdu spēles uzvarētājs - Jurģis! (video) [15]

Jau devīto reizi Radio Skonto ēterā notika radio klausītāju iemīļotā auto atslēgas vārdu spēle. Piektdien, 24.janvārī t/c SPICE Radio Skonto kopā ar visiem četriem finālistiem noskaidroja jaunā automobiļa Hyundai i30 īpašnieku.
 
Lai tiktu pie iespējas cīnīties par jauna Hyundai i30 atslēgām, galvenais bija zināt un īstajā brīdī pilnīgi skaidri, bez vilcināšanās pateikt pareizos atslēgas vārdus - "Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!". Ja, atbildot uz telefona zvanu, pirmie atskanējušie vārdi bija pareizi, sazvanītais cilvēks kļuva par vienu no akcijas finālistiem.
   
Meklējot finālistus, Elita, Katrīne, Kārlis un Valdis no Radio Skonto studijas veica 3781 zvanu. Sazvanīja 248 cilvēkus, no kuriem 4 atbildēja ar atslēgas vārdiem.

 

Piektdien par laimīgo Hyundai i30 īpašnieku kļuva Jurģis Grīva, kurš kā pirmais paņēma atslēgu no trauka un iedarbināja auto. Lai piedod dāmas...!

 

n

Finālistes
Arta Brikere (35 gadi) no Rundāles novada, Iveta Aizupe (36 gadi) no Ulbrokas un Liene Eglīte (29 gadi) no Ikšķiles, kā mierinājuma balvu no Radio Skonto saņēma 426.86 eiro (300,- latus).

 

Apsveicam uzvarētāju, lai labi ripo!

rakstā arī video.

Radio Skonto svin 20 gadu jubileju [9]

Gada nogalē - 15.decembī Radio Skonto apritēja apaļa 20 gadu jubileja. Šo gadu laikā Radio Skonto nepārtraukti ir bijis kopā ar saviem klausītājiem, izpelnoties uzticību, mīlestību un pamazām kuplinot savu draugu pulku. Soli pa solim Radio Skonto ir kļuvusi par vienu no iemīļotākajām un klausītākajām mūzikas radiostacijām Latvijā...
Lasīt vairāk

Pasaulslavenais vijolnieks Andrē Rieu dalās ar mums pārsteigumā. [3]

n 

    Viņš stāsta: „Kādu dienu man piezvanīja no biroja Ņujorkā, un teica, ka kāds vēlas ar mani runāt. Šis cilvēks bija manas daiļrades fans, kurš bija sacerējis valsi, un vēlējās, lai es to nospēlēju kopā ar savu orķestri. Šādus telefona zvanus, e-pastus un vēstules es saņemu katru dienu, tāpēc tas nebija nekāds pārsteigums. Gadiem gūtā pieredze man ir iemācījusi, ka jauns Johans Štrauss nav vēl piedzimis un es, tomēr, dodu priekšroku tieši Johana Štrausa valšiem. Bet..
   
Lasīt vairāk
Generated in: 0.0191