Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
img-20170216-wa0024

Elīnai un Valtam varbūt nav viens uzvārds un viņi pagaidām vēl nav mijuši gredzenus, bet viņus vieno kas vairāk. Tā ir liela mīlestība un maza meitiņa, kura piedzīvos vienu no ģimenes skaistākajām dienām kopā ar viņas vecākiem – viņu kāzu dienu.

Radio Skonto studijas durvis Elīna vēra vaļā kā pēdējā no ieplānotājiem 14. februāra bildinātājiem. Uztraukums un domas par to, ko atbildēs Valts, bija ņēmušas virsroku, tomēr Elīna nezaudēja drosmi un vaicāja tieši – vai Valts kļūs par viņas vīru. Atbilde bija apstiprinoša, taču tam sekoja negaidīta iniciatīva arī no Valta puses, kurā arī viņš lūdza Elīnai kļūt par viņa sievu. Viņi bildināja viens otru Radio Skonto ēterā un šis piedzīvojums viņu aizveda pie nākamā – ceļojuma uz Tobāgo.

No sarunas par garšīgāko šašliku līdz kopdzīvei

Elīna stāsta, ka viss noticis ļoti ātri, tādēļ nav bijis laika lielai romantikai: “Mēs bijām darba kolēģi. Kādu dienu sāku Valtu ievērot, kad  viņš gāja garām, vienmēr smaidīja, bet neko neteica. Es biju tā, kura spēra pirmo soli. Viņš strādāja gaļas cehā un es pavaicāju, kurš ir visgaršīgākais šašliks. Pēc šīs sarunas aizvien biežāk devāmies kopīgi pusdienot, runājāmies un izlēmām, ka varam satikties arī ārpus darba. Nedēļu pēc „šašlika sarunas” satikāmies Āgenskalnā un visu nakti nostaigājām. Pēc nedēļas jau sākām dzīvot kopā.”

“Pirms 2 gadiem mēs gandrīz apprecējāmies!” 

Lai gan attiecības pēc diviem mēnešiem piedzīvoja nelielu pauzi, viņus pēc tam atkal saveda kopā kopīgā meitiņa: ”Viņai šobrīd ir jau 4 gadi. Valts ir superīgs tētis. Viņš var būt ļoti nopietns, bet tajā pat laikā man ļoti patīk viņa pozitīvā attieksme uz dzīvi. Tajā pat laikā tā mēdz reizēm kaitināt, jo viņš visu tver caur jokiem un smiešanos.”

Doma par precībām pārim nav pirmo reizi. Pirms 2 gadiem viņi gandrīz apprecējušies, tika iesniegti nepieciešami dokumenti dzimtsarakstu nodaļā, tomēr Elīna negaidīti saslima:” 15. Jūnijā bija paredzēta svinīgā daļa. Negribējām neko šiku, bet tad es ļoti smagi saslimu, tāpēc kāzu datumu atlikām, lai aprastu ar situāciju. Valts gribēja iedot man laiku, lai atkopjos. Tādēļ priecājos par „Neaizmirstamā bildinājuma” iespēju, jo ar to es gribēju parādīt, ka viņš jau šo soli pirms tam bija spēris, bet, ka tagad arī es esmu gatava šo soli spert pretī, vienalga kas būs. „

Atpakaļceļa nav! 

Dienu pirms „Neaizmirstamā bildinājuma” Elīnu pārņēma milzīgs uztraukums un domas par to, kāpēc viņa to dara, ka varēja taču citādāk:” Es sapratu, ka atpakaļceļa nav. Daudzi saka, ka tā ir intīma lieta, bet man parastā bildināšana šķiet vecmodīga, tāpēc šāds veids ir kaut kas īpašs. Nav tā, ka es pasaku „Es tevi mīlu un precamies”,  bet tu paziņo visiem, ka to cilvēku mīli un gribi visu dzīvi pavadīt kopā. Tās emocijas, ko mēs pēc tam piedzīvojām, bija neaprakstāmas. Visi bija sajūsmā un teica, ka tā ir īsta romantika un var redzēt, ka es viņu mīlu.”

 

Divi bildinājumi vienā dienā

Valtam bija beigusies darba diena un viņš bija ceļā uz mājām, kad viņš saņēma zvanu . Nodomājis, ka atkal zvana kāds, kurš grib piedāvāt savus pakalpojumus. Kad sapratis, ka zvana Elīna no Radio Skonto studijas, nodomājis: ”Ko viņa tur dara?”

„Ap šo laiku Elīna parasti ir mājās, tāpēc biju ļoti pārsteigts. Viņa ir darījusi trakas lietas, bet kaut ko tādu nekad nebiju gaidījis,” savās sajūtās dalās Valts.

Elīna atklāj, ka vakarā visi trīs, kopā ar meitiņu, pārsprieduši kā viss tālāk būs un Valts arī pasniedzis gredzenu: ”Viņš visu vakaru mani sauca par traku. Nezinu pa kuru laiku un kur viņš dabūja gredzenu, bet visi trīs virtuvē aprunājām laulības plusus un mīnusus. Meitiņa uzstāja, ka viņai vajadzēs smuku kleitu kāzām.”

img-20170216-wa0030