Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
Viss oriģinālais ir skaists. Vēl labāk, ja tas sastopams tikai vienā eksemplārā un šis eksemplārs pieder Tev. Vēl jo īpašāk ir pašam būt šīs vienīgās lietas dizaineram. Arī tādās formās kā krāsojamā piezīmju grāmata, plānotāji, kalendāri, pastkartes un foto grāmatas, jo šādas mazas lietas veido mūsu ikdienu skaistāku. Šajā nedēļā Tev ir iespēja kļūt par mazo lietu dizaineri, padarot savu dzīvi par kripatiņu oriģinālāku. Bet, ja radošā frekvence nav Tavā diapozonā, ir iespēja iegādāties orģinālas dizaina lietas veikalā “ZoomBook”. Viss kas Tev jādara – jāpiedalās visu iecienītajā radio spēlē „Nepūt pīlītes”.

n
No 29. marta līdz 1. aprīlim darba dienu rītos ap 7:50 zvani uz Radio Skonto un neļauj Ritai un Valdim pūst pīlītes radio ēterā! Atmasko radio dīdžeju nedarbus, un iegūsti dāvanu karti no veikala “ZoomBook”. 
Mājaslapā zoombook.lv pieejama bezmaksas programma, ar kuru pavisam viegli vari radīt interesantas dāvanas sev un saviem mīļajiem. Izvēlies produktu, ielādē bildes no datora vai mobilās ierīces un lieta darīta.
Turklāt visām ZoomBook foto grāmatām līdz 4. aprīlim pieejama 20% atlaide. Lai to iegūtu, apmeklē interneta vietni zoombook.lv un ievadi kodu: SURPISE26.
Uzzini vairāk: zoombook.lv