Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
skonto-jubileja

Sagaidot Radio Skonto 24. jubileju, aicinājām klausītājus iesūtīt sveicienus vai stāstus, fotogrāfijas, kas saistītas ar Radio Skonto.

Esam neizsakāmi priecīgi par tik daudz iesūtītajiem sveicieniem, kas šo svētku dienu padarīja neaizmirstamu!

Lūk, daži no klausītāju iesūtītajiem apsveikumiem:

Stāsts interesants un patiess – paši sapratīsiet vai Radio Skonto ir mans mīļākais radio!
Bija 26.augusts 2012.gads. Manas kāzu dienas svinības. Visi pošamies, satraukums. Katram savs pienākums. Par mūziku jāgādā bija vīra brālim. Protams, satraukums darīja savu – par to tika aizmirsts. Ko nu? No katras situācijas var rast izeju! Uzgriezām vakara noskaņai Radio Skonto, arī pirmais valsis tika atskaņots no Radio Skonto ētera. Bija jauks vakars visiem!

Rita

Rakstu, lai pastāstītu, kāpēc Radio Skonto ir mans radio. Gribas teikt – kā nu ne! Ierodoties darbā, tas skan VISUR – ne tikai mūsu kabinetā, bet arī pārējo kolēģu kabinetos. Mūsu sastāvā mēs esam trīs dāmas uz diviem kabinetiem un, protams, abos kabinetos skan Radio Skonto. Pats “feinākais” ir tas, ka priekšniecei radio aparāts ir visai dīvains, tas bieži pats “pagriežas skaļāk”, un mums jāsaprot, ka laiks “dziedāt līdzi”.
Radio netiek izslēgts, pat aizejot no darba, līdz ar to es nešaubos, ka arī apkopējas ir sajūsmā par Jūsu radio un dziesmām!

Marina no  Liepājas

Daudz laimes mūsmājās klausītākajam Radio Skonto! To klausās gan bērni, gan pieaugušie, gan mīkstie lāčuki un arīdzan Lego klucīši – jo katrs atrod kaut ko sev. Pasveicināt jubilāru kopā ar mums dikti rāvās lāčuki, kas ar lego klucīšu palīdzību vēlējās nosūtīt savu sveicienu.
Hip hip urrā- lai skan tikpat skanīgi arī turpmāk!

radio-skonto-apsveikums1

Ilona un Āris

Radio Skonto ir mans radio, jo tas mani vienmēr uzmundrina.
Savam radio vēlu: S-aticību, K-reativitāti, O-ptimismu, N-eatlaidību, T-oleranci un O-mulību!

Tamāra


Ligita

 

Skaisti 24 gadi Radio Skonto ar jums kopā pavadīti.
Aizsākumos, vēl tālajā 1993. gadā, palīdzot vecākiem dārza darbos Jūrmalā, likām Rigondu pieslēgtu pie muzikas centra Melodija, lai no otrā stāva dzirdētu ziņas, mūziku.
Tad, būdams vēl pusaudzis, bieži klausījos savā vasaras “štābā” nakts sarunas, kurās tika apspriests pilnīgi viss, kas vien mums, Jūsu klausītājiem, bija uz sirds. Jūsu mūzikas izlase ir kļuvusi par zīmolu apziņā, jo pat pēc šiem divdesmit četriem gadiem aizvien, kad nemierīgs prāts, var ieslēgt Radio Skonto un viss ir kārtībā.
Pirms desmit gadiem, esot Īrijā, kādā mirklī radās iespēja Jūs uzlikt internetā, lai skan, radot iekšēju mieru, pārliecību, ka viss ir labi, jo skanēja savējo balsis.
Lai vēl daudz skaisti gadi tiešajā ēterā, tik pat pilni pārliecības, ticības kā līdz šim!
Jūs esat forši savā formātā, tieši šajā laikmetā!

Radio
Dienas sākums, ausmas stunda,
Rita Paula Valdi ēterā, kad tramda,
Apceļ, uzdzen jokus, gadiem ejot,
Rīta stundās katrs zina,
Skonto skan, viss kārtībā!

Jānis no Jaunpils

Radio Skonto klausos jau sen, arī kad dzīvoju prom no Latvijas, jo Jūs vienmēr likāt justies tuvāk mājām. Visi mani draugi Maltā jau prata nodziedāt tik ļoti pazīstamo Radio Skonto meldiņu.
Galīgi neesmu cilvēks, kas izbauda agrus rītus, bet, klausoties Skonto, es no sirds izsmejos, jau no paša rīta. Fantastisks veids, kā sākt dienu labā noskaņojumā! Arī braucot auto, Jūs esat paši labākie ceļabiedri!

Annija 

Ar Radio Skonto esmu uz Tu, jo esam vienaudži, bet tuvākas attiecības izveidojās nesen, kad ikdienā vēlējos pamainīt mūziku un līdz ar to radio staciju. Gan darbā , gan mājās man vienmēr skan radio un, ja man jāizvēlas ar ko es kopā pavadīšu dienas lielāko daļu, tad noteikti Radio Skonto! Kāpēc? Tāpēc, ka Jūsu izvēlētā mūzika ir dažāda, gan mūsdienu, gan vecie labie hiti. Jūs esat radio ar lielo burtu! Paldies par kopā pavadīto laiku. Lai arī turpmāk no Jums staro pozitīvisms un lieliska mūzika, lai var pagriezt skaļāk un dziedāt līdzi!

Laura

Kaut vēl ilgi radio skanētu brīnišķīgās un labi zināmās darbinieku balsis un laba mūzika. Radio Skonto vienmēr bijis mans mīļākais radio. Šis radio, un tā studijas balsis strādā, lai palīdzētu savam klausītājam un ne tikai.
Personīgi man ar studijā izteiktu bildinājumu izdevās tikt pie sieviņas. Neieguvu romantiskākā bildinātāja balvu, bet, manuprāt, esmu vienīgais, kurš pēc radio ēterā izteiktā bildinājuma patiešām arī ir apprecējies. Ne jau balvas dēļ apsveicu radio jubilejā, bet šis patiešām ir reāli foršākais radio, kurā bieži ir konkursi, spēles un laika ziņas, kuras ir precīzas. Savulaik Valdis pat dažādu valstu interneta adresēs skatījās laika ziņas un pastāstīja, ko sola lietuvieši, baltkrievi un citi. Tas tikai pierāda, ka radio darbinieki cenšas. Lai jaunie darbinieki nesatraucas, viņi iederas un viņiem labi sanāk.

Armands

Es Radio Skonto klausos no radio dzimšanas brīža, un mans mīļākais radio, skan visu dienu no rīta līdz vakaram! Jau gaidu Ziemassvētku un Jaungada īpašo programmu. Kā arī, kad 2010. gada 12. janvāra naktī man dzima meitiņa, es klausījos Radio Skonto un vīrs no rīta zvanīja Valdim Melderim un jautāja, kurā brīdī sāka skanēt tāda un tāda dziesma, pēc tā piefiksējām meitiņas precīzo dzimšanas laiku 4:18 no rīta! 15. decembris ir arī manas mammas dzimšanas diena! Novēlu jums vienmēr būt tik jaukiem un jautrības pilniem!

Zanda