Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
valentin-skonto-nosledzies

Cik daudz mēs zinām – sievietes par vīriešu pasauli un vīrieši par sieviešu pasauli?
Konkursa laikā gaidām zvanu no vīrieša un zvanu no sievietes.

Piedalies “Valentīndienas konkursā” no 12. līdz 14. februārim un noskaidro, kurš zina vairāk par pretējam dzimumam tuvām tēmām.

Tālrunis studijā 634 34 975.

Balvas no:

kerevica

28. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā Ieva Kerēvica piedāvā koncertu “Interpretācijas”.

Koncerta pirmajā daļā varēs dzirdēt vairākus pirmatskaņojumus- orģināldziesmas, kuru autors ir džeza mūzikas pianists, komponists Madars Kalniņš. Ir dziesmas, kuras brīnišķīgi skan, esot mūzikas enerģijā tikai divatā: balss un klavieres. Pasaulē atpazīstamas popmūzikas melodijas, latviešu mūzikas pērles un džeza mūzikas standarti tiks atskaņoti koncerta otrajā daļā, kurā māksliniecei pievienosies izcils sitaminstrumentālists Artis Orubs un melodiskais kontrabasists Norberts Skraucis.

Biļetes: bilesuparadize.lv

juras-varti

27. februārī teātra namā “Jūras vārti” uzstāsies starptautiski atzītās kubiešu grupas „Los Van Van” solists Mayito Rivera kopā ar pavadošo grupu „The Sons of Cuba”. Mūziķis, kurš saukts arī par El Poeta de la Rumba jeb „Rumbas dzejnieku”, Ventspilī viesosies savas Eiropas tūres ietvaros.

Uzzini vairāk: jurasvarti.lv

Biļetes: Teātra nama “Jūras vārti” kasē un bilesuserviss.lv

facebook-002

Princese Popija ar saviem draugiem troļļiem un zālē esošajiem bērniem nolemj sarīkot neparastus svētkus, kurus sabojāt nolēmuši piktie bergeni. Vai Popijai ar bērnu palīdzību izdosies izglābt troļļus? Vai izdosies bergenus padarīt laimīgus? Ar ko beigsies karaļa Skrimšļa un Lēdijas Spīguļspožās draudzība? Kādus vēl pārsteigumus sagatavojuši Popija un Zars? To mēs uzzināsim kopā. Laime slēpjas katrā no mums!
Izrādes: 16.februārī Šlokenbekas muižā, 17.februārī Kandavā, 18.februārī Ventspilī, 19.februārī Aizputē, 20.februārī Brocēnos, 21.februārī Liepājā, 22.februārī Talsos.
Biļetes: www.bilesuparadize.lv, papildu informācija : 28 44 55 55.