Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Šā gada jūnijs  būs bijis viens no karstākajiem vēsturē, atzīst meteorologi. Kā tas ietekmējis cilvēku veselību vislabāk zin Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā. Stāsta Neatliekamā medicīnas centra vadītājs Valērijs Ratobiļskis. Klausies ziņās plkst.7.30.

Valsts prezidents Egils Levits un Ekonomikas ministrs Jānis  Vitenbergs ir uzsvēruši, ka mājokļu pieejamībai ir jābūt vienai no Latvijas prioritātēm. Valdība šodien plāno lemt par papildu atbalstu mājokļu pieejamības problemātikas risināšanai. Saruna ar Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Vanagu. Klausies ziņās plkst.8.30.

Rīgā 72% iedzīvotāju dzīvo padomju laikā būvētos mitekļos, kas nav siltināti, līdz ar to nav energoefektīvi. Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programmu īsteno Altum ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse atbalsta Ekonomikas ministrijas virzītos priekšlikumus, kas paredz paplašināt ALTUM mājokļu programmu ģimenēm, paredzot papildu atbalstu ilgtspējīgu un energoefektīvu mājokļu iegādei. Turpinām sarunu ar  Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Vanagu. Klausies ziņās plkst.9.30.