Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Rimi Rīgas Maratons, kura norise tika plānota aizvadītajās brīvdienās 16. un 17.maijā ir pārcelts uz 10. un 11. oktobri.
Pērn Baltijā vērienīgākajam maratonam reģistrējās vairāk nekā 38 000 skrējēju no 82 pasaules valstīm.
Ja oktobra vidū ierobežojumu nebūs, Rimi Rīgas Maratons notiks kā ierasti, tomēr ir iespējama alternatīva….
Stāsta Rīgas Maratonu organizators Aigars Nords Ziņās plkst.8.00.

Rīgas Dzemdību namā no 15.maija, kas bija Ģimenes diena, dzemdībās atkal drīkst piedalīties pavadošā persona, kurai jābūt pilnībā veselai un informācijas patiesums par veselības stāvokli jāapliecina ar parakstu. Tāpat topošās mātes atbalstītājam jāiegādājas un jālieto vienreizlietojams tērps un apavi. Šos aizsardzības līdzekļus var iegādāties Dzemdību nama Uzņemšanas nodaļā.
Divu mēnešu laikā, kad grūtniecei tuvai personai bija liegts piedalīties dzemdībās, Rīgas Dzemdību namā pasaulē nākuši gandrīz 900 mazuļi, no kuriem nedaudz vairāk bijuši puikas.
Aizvadīto laiku 8-9 nedēļu periodā, raksturo Rīgas Dzemdību nama galvenā vecmāte Vija Bathena – Krastiņa.
Klausies Ziņās plkst.9.00

Trīs lielie Kultūras ministrijas pakļautības valsts mākslas muzeji – Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, muzejs Rīgas birža un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs no otrdienas, 19. maija, būs pieejami pilnā apjomā, regulējot apmeklētāju plūsmu tā, kā paredz valdības noteiktais jaunais sanitārais protokols.
Kāda ir situācija vienā no apmeklētākiem un lielākiem Latvijas muzejiem – Rundāles pils muzejā, stāsta direktore Laura Lūse Ziņās plkst. 10.00.