Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas_12_2

Papildus naudas piešķiršana nav veicinājusi rindu samazināšanos rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.
Piemēram, “Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca” gaidīšanas rindas pie ergoterapeita ir palielinājušās gandrīz divas reizes – no 69 dienām uz 2017.gada 1.janvāri līdz 126 dienām uz 2018.gada 1.novembri. Savukārt “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” rinda pie fizioterapeita ir palielinājusies no 30 dienām līdz 120 dienām.
Daudzi medicīnas rehabilitācijas attīstības pasākumi, kas atrodami Veselības ministrijas politikas dokumentos, palikuši tikai “uz papīra”, secināts Valsts kontroles revīzijā.

Naudas atmazgāšana ir kļuvusi par visas Eiropas problēmu, tādēļ nepieciešams arī Eiropas līmeņa risinājums un par tādu varētu kļūt papildu pilnvaru piešķiršana Eiropas banku institūcijai, uzskata Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis.
Viņaprāt, Eiropas banku institūcijai varētu būt tiesības uzdot nacionālajām institūcijām veikt noteiktas darbības un, ja tas netiek darīts, tad tā drīkstētu pieņemt konkrētām bankām saistošus lēmumus.

Pagājušajā nedēļā Valsts policija Daugavpils novadā aizdomās par narkotiku tirdzniecību aizturējusi divus vīriešus.
Likumsargu ierašanās brīdī viens no vīriešiem mēģinājis otram pārdot narkotikās vielas, ko bija plānots realizēt tālāk. Pavisam izņemti 350 grami marihuānas.
Abiem aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Vācijas varasiestādes šodien paziņojušas, ka aizdomās par personīgo datu nopludināšanu tīmeklī, kas skārusi simtiem vācu politiķu un citu publisko personu, aizturēts kāds 20 gadu vecs vīrietis.
Varasiestādes paziņojušas, ka personīgo datu noplūde skārusi gandrīz 1000 personu.
Vairumā gadījumu tīmeklī publiskota tikai šo personu kontaktinformācija, taču aptuveni 60 gadījumos publiskota plašāka personiskā informācija.

ASV interneta tirdzniecības milzis “Amazon” pirmdien pirmoreiz kļuva par pasaulē vērtīgāko privātuzņēmumu pēc tirgus kapitalizācijas, pārspējot “Microsoft” un citas tehnoloģiju kompānijas.
Biržas tirdzniecības sesijas beigās uzņēmuma tirgus kapitalizācija sasniedza 796,8 miljardus ASV dolāru – par 13,2 miljardiem dolāru vairāk nekā “Microsoft”.

Avots:LETA