Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas_12_5

Latvijā janvārī reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, bet par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā gadu iepriekš, informēja Nodarbinātības valsts aģentūrā .

VNĪ aprīlī plāno sākt Latvijas-Krievijas robežpunkta “Terehova” pārbūvi un modernizāciju. Būvdarbu līguma cena ir aptuveni seši miljoni eiro.
Projekta pirmās kārtas gaitā attīstīs robežkontrolei un muitas kontrolei nepieciešamo pamata infrastruktūru. Taps jauna muitas kontroles ēka padziļinātajai kontrolei ar iebūvētām kontroles tehnoloģijām un veikta ārējo inženiertehnisko tīklu pārbūve. otrajā posmā plānoti uzlabojumi klientu ērtībai .

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 12.februāra plkst.8 līdz 15.februāra plkst.17 Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas posmā no Matīsa līdz Bruņinieku ielai.

Indijas ziemeļos vismaz 99 cilvēki miruši un vairāki desmiti hospitalizēti pēc indīga alkohola lietošanas. Policijai ir aizdomas, ka šajā reģionā kandžai ticis jaukts klāt metanols, lai dzērienu padarītu stiprāku.
Aizturēti 66 kandžas tecinātāji, bet viņu ražojumu paraugi nosūtīti pārbaužu veikšanai.
No pieciem miljardiem litru alkoholisko dzērienu, kas ik gadu tiek lietoti Indijā, aptuveni 40% ražoti nelegāli, liecina nozares ekspertu aplēses.

Avots:LETA