Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas_12_4

Latvijas apņemšanās nodrošināt aizsardzības finansējumu vismaz 2% apmērā no iekšzemes kopprodukta  ir īpaši augstu vērtējama, Rīgas pilī tiekoties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja ASV Kongresa senators Džefs Fleiks.  Vējonis Rīgas pilī šodien tikās ar ASV Kongresa pārstāvjiem, kuri  atkāroti apliecināja nemainīgo ASV atbalstu Ziemeļatlantijas organizācijai  un NATO 5.pantam.

Opozīcijas partija “Saskaņa” pirms gaidāmajām parlamenta vēlēšanām būtiski maina savu vēlēšanu stratēģiju un latviešu balsu savākšanai aicina citēju – “strādāt par latviešiem”,  šodien  konferencē “Latvieši pasaulē – piederīgi Latvijai “ pauda Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece . Tā ir jauna taktika. Redzams, ka tiek īstenota hibrīdpolitika,” vērtēja Mūrniece. Viņa uzsvēra, ka patlaban ir ļoti izšķirīgi noturēt esošo politisko virzienu, proti, turpināt sadarboties ar ASV un Eiropas Savienību drošības politikā, kas ir  jautājums numur viens.

Bīstamo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma  “BAO” atkritumu savākšanas teritorijā likvidēti visi ugunsgrēka laikā radītie vides riski.  Pēc lūžņu savākšanas uzņēmums plāno atjaunot nodegušās noliktavas. Pagājušajā nedēļā bīstamo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma  “BAO” teritorijā Olainē izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Tā iemesls vēl tiek skaidrots.

Svētdien notikušajās Meksikas prezidenta vēlēšanās ar lielu balsu pārsvaru uzvarējis galēji kreiso kandidāts Andress Manuels Lopess-Obradors, liecina oficiālās aplēses. Lopesa-Obradora pretinieki viņu iesaukuši par “tropu Mesiju”, kas vēlas Meksikā iedibināt tādu pašu režīmu, kāds ir Venecuēlā. Jaunievēlēto Meksikas prezidentu jau apsveicis arī ASV prezidents Donalds Tramps.

Anglijas futbola premjerlīgas klubs “Liverpool” parakstījis ilgtermiņa līgumu ar rezultatīvo ēģiptiešu pussargu Mohamedu Salāhu. Britu mediji vēsta, ka līgums noslēgts uz pieciem gadiem.

Avots:LETA