Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas_12_5

Ekonomikas ministrija izstrādājusi vairākus priekšlikumus situācijas risināšanai taksometru nozarē , kas aizsargātu patērētāja tiesības uz pieejamu un finansiāli saprātīgu pakalpojumu
Ministrija secinājusi, ka izveidojusies situācija ir absurda un radījusi būtisku kaitējumu Latvijas reputācijai, tāpēc operatīvi jā novērš krāpniecības iespējas, nekvalitatīvi sniegti pakalpojumi un pakalpojumu nepamatoti augstās cenas.

Krievijas skolu izveidošana Latvijā ir tikai Krievijas vēstnieka Latvijā Jevgeņija Lukjanova fantāzija, kam nav nekāda tiesiska pamata, vērtējot ideju Latvijā pie Krievijas vēstniecības un konsulātiem veidot skolas, uzsvēra izglītības ministrs Kārlis Šadurskis .
Lukjanovs, kritizējot tā dēvēto izglītības valodas reformu, atzina, ka Krievija domājot par to, kādus soļus spert līdz ar latviešu valodas nostiprināšanu mazākumtautību skolās.

Bez skolām nav citu iespēju izmitināt Dziesmusvētku dalībniekus, šodien teica Rīgas mērs Nils Ušakovs .
Viņš piebilda, ka dzīvot skolās ir veca tradīcija, taču skolas ir paredzētas citu funkciju izpildei un tās nav viesnīcas.
Tomēr šobrīd neesot citu iespēju, kur izmitināt 30 000 – 40 000 cilvēku.

Rīgas dzelzceļa stacijas laukumā svētdien uzstāsies ārvalstu latviešu Dziesmu un deju svētku kolektīvi no Brazīlijas, Somijas, Ukrainas un Spānijas.
Koncertā būs dzirdams Brazīlijas latviešu koris, tautas deju kolektīvs “Luste” no Spānijas, tautas deju kopa “Aurora” no Somijas un tautas deju kolektīvs “Kastaņi” no Ukrainas.

Lai gan šogad jau aizvadīti seši mēneši, Vācijas parlaments tikai šodien apstiprināja šā gada budžetu, kas atvēl papildus finansējumu armijai, policijai un imigrācijas dienestam, vienlaikus neparedzot jaunu parādsaistību uzņemšanos. Daļa no šogad paredzētā izdevumu pieauguma tiks novirzīta Bundesvēram, kam steidzami nepieciešama apbruņojuma un apgādes modernizācija.

Avots:LETA