Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas_12_2

Briselē notiekošā NATO samita laikā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis parakstījis saprašanās memorandu dalībai viedās aizsardzības iniciatīvā, pēc kā Latvija kopā ar 15 NATO dalībvalstīm un trīs partnervalstīm kopīgi varēs iepirkt munīciju par NATO Sauszemes kaujas munīcijas nodrošinājumu.
Šī iniciatīva veicinās iesaistīto valstu bruņoto spēku sadarbību un nodrošinās efektivitāti, kā arī samazinās munīcijas iepirkumu izmaksas.

Valsts ieņēmumu dienests izstrādājis vairākus risinājumus, lai palīdzētu ārvalstu uzņēmējiem orientēties Latvijas nodokļu sistēmā un VID pakalpojumu klāstā.
VID skaidro, ka viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē investoru lēmumu attīstīt uzņēmējdarbību kādā konkrētā vietā, ir pārliecība par uzņēmuma spēju darboties noteiktā nodokļu sistēmā un paļaušanās uz konstruktīvu sadarbību ar valsts institūcijām.

Gandrīz 28% rīdzinieku par dzīvošanai pievilcīgāko apkaimi uzskata Mežaparku, bet par nepiemērotāko – Bolderāju, liecina pētījumu centra “SKDS” aptauja.
Par otru piemērotāko dzīvošanai iedzīvotāji atzinuši pilsētas centru, tam seko Imanta un Purvciems. Par nepiemērotākajām visbiežāk minēta Bolderāja, Maskavas forštate un Ķengarags.

Austrija, Itālija un Vācija šodien solījušas ciešu sadarbību Eiropas Savienības ārējo robežu aizsardzībā.
Prioritāra ir ES ārējo robežu aizsardzība, nodrošinot, ka nelegālie imigranti vairs nedodas ceļā uz Eiropu, sūtot atpakaļ atraidītos patvēruma meklētājus un atbalstot Lībijas glābšanas operācijas Vidusjūrā.
Trīs valstu ministri šorīt tikās Insbrukā, kur vēlāk sāksies visu ES dalībvalstu iekšlietu ministru sanāksme.

Jūlija beigās Jūrmalā gaidāmajam Eiropas U-22 čempionātam pludmales volejbolā tiks uzbūvētas tribīnes ar 1600 skatītāju vietām.
Sacensības notiks no 26. līdz 29.jūlijam, Jūrmalai jau piekto gadu pēc kārtas uzņemot nozīmīgas starptautiskas sacensības pludmales volejbolā.

Avots:LETA