Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šodien no Valsts policijas izolatora Čiekurkalnā atbrīvojis pirmdien par korupciju aizturēto Rīgas domes deputāti un Latvijas Universitātes rektora vietnieci Baibu Broku , kurai šodien beidzās likumā paredzētais aizturēšanas termiņš.| Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka šajā kriminālprocesā iespējamā kukuļošana saistīta ar LU Akadēmiskā centra topošās Rakstu mājas būvniecību. Tikmēr Čiekurkalna izolatorā atrodas KNAB aizturētie uzņēmēji Guntis Rāvis un Ivars Millers.

 

Atklātā vēstulē Latvijas Radio Ziņu dienests paziņojis, ka izteicis neuzticību Latvijas Radio valdei un pieprasa tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Par to vienojies absolūtais vairākums Ziņu dienesta. Latvijas Radio valde paziņojusi par preses konferences sasaukšanu, lai informētu par kritisko situāciju sabiedriskajā medijā. Latvijas Radio norāda, ka kopš pērnā gada Ziņu dienestu pametuši astoņi profesionāli žurnālisti. Korespondentu slodze ir vismaz ceturtdaļu virs normālās slodzes.

 

Latvijā šogad jūnija beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 6%, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā mēnesi iepriekš. Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis bija Rīgas reģionā – 4,1%, bet augstākais Latgalē – 14,1%.

 

Latvijā starp veikalu ķēdēm ir būtiskas augļu un dārzeņu cenu atšķirības, informē Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centrā, norādot, ka jūnija sākumā Latvijā bija Baltijā dārgākie kartupeļi, burkāni, bietes un importa tomāti.

 

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” jauno Kontinentālās hokeja līgas sezonu sāks pret latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Abu vienību spēle 2.septembrī notiks “Arēnā Rīga”.

 

Avots:   LETA