Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
12_00

Konkurences padome par aizliegtu vienošanos būvmateriālu tirgotājiem “Depo”, “Kesko Senukai Latvia” un “Tirdzniecības namam “Kurši”” piemērojosi kopumā 5,78 miljonu eiro lielu naudas sodu. Naudas sodu par pieļautu konkurences tiesību pārkāpumu nosaka procentos no tirgus dalībnieka pēdējā noslēgtā finanšu gada neto apgrozījuma pirms pārkāpuma konstatēšanas dienas. “Depo” sev izvirzītajām apsūdzībām kategoriski nepiekrīt un gatavojas izmantot likumā paredzētās tiesības aizstāvībai, savukārt “Kesko Senukai Latvia” un “Kurši”” lēmumu vēl nav pieņēmuši.

 

Turpmāk visos uzņēmuma “Pasažieru vilciens” vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets, kura pieejamība ļauj ne tikai lietderīgi vai izklaidējoši pavadīt laiku, bet arī nopirkt vai uzrādīt e-biļeti, neizmantojot mobilā interneta resursus. Pirmais vilciens, kurā pasažieri varēja bez maksas lietot bezvadu internetu, reisā devās uz Dubultiem 2013.gada augustā.

 

Valsts asinsdonoru centrs aicina atsaukties nulltās rēzus pozitīvās asins grupas donorus, jo jau vairākas dienas Centram nav izdevies piepildīt šo asiņu uzktājumus.

 

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” hokeja komandai vakar  Kontinentālās hokeja līgas mačā visas 60 minūtes izdevās noturēties savā līmenī, kas ļāva svinēt uzvaru pār Latvijas vienību Rīgas “Dinamo”, uzsver “Torpedo” latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš. Rīdzinieki vakar viesos pret Latvijas izlases kapteiņa Daugaviņa pārstāvēto “Torpedo” komandu, kuras galvenais treneris ir Pēteris Skudra, cieta neveiksmi ar rezultātu 1:3.

 

Frankfurtes grāmatu tirgū izziņoti Baltijas valstu “Dienas autori”, kuriem Londonas grāmatu tirgū 2018. gadā tiks pievērsta īpaša uzmanība.  Starp šiem autoriem ir arī latviešu rakstniece Nora Ikstena. Starptautiskā izstāde norisinās no 11. līdz 15. oktobrim. Gadatirgū līdztekus nacionālā literatūras un rāmatniecības stenda darbībai norisinās arī dažādi ar latviešu literatūras eksporta attīstību saistīti pasākumi.

 

No 10. oktobra tirdzniecības centrā “Spice” atklāta mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” izstāde “Instrumenti. Pārvērtības”, kurā tradicionāli apskatāmi mūziķu, mākslinieku un citu radošu personību radīti tematiskie mākslas darbi.  Šogad uzstādījums bija apgleznot savu muzikālo dzīvi jau nokalpojušus mūzikas instrumentus. Izstādes veidošanā piedalījās 50 autori, radot 48 mākslas darbus.

 

Avots:   LETA