Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
12_00

Valsts policija izmeklēšanā noskaidrojusi, ka fiktīvi nodarbinot cilvēkus, no pašvaldības uzņēmuma “Rīgas namu pārvaldnieks” izkrāpti gandrīz 150 000 eiro. Lieta šobrīd pret 12 aizdomās turētajiem nodota prokuratūrai apsūdzības uzrādīšanai.

 

Saeimas atbildīgā komisija šodien noraidīja “Saskaņas” deputātu priekšlikumu ļaut vēl retāk veikt tehnisko apskati jaunām automašīnām. Ceļu satiksmes likuma pirmajā lasījumā atbalstītā redakcija paredz, ka jaunajām automašīnām līdz četru gadu vecumam tehnisko apskati varēs veikt ik pēc diviem gadiem. Savukārt vairāki deputāti uz otro lasījumi bija iesnieguši priekšlikumus, lai arī trešo tehnisko apskati varētu veikt pēc diviem gadiem, tači tie ir noraidīti.

 

Turpmāk uzņēmuma “Latvijas valsts ceļi” mājaslapā pieejamajā kartē par satiksmes ierobežojumiem būs arī informācija par remontdarbu dēļ slēgtajām “Latvijas Dzelzceļa” pārbrauktuvēm. Tikmēr “Latvijas valsts ceļu” mājaslapā no šodienas atrodama arī atsevišķa karte, kurā atzīmētas visas dzelzceļa pārbrauktuves.

 

Pašlaik nav nekāda pamata runāt par Eiropas Savienības ieviesto sankciju pret Krieviju mīkstināšanu vai atcelšanu, norāda Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, uzsverot, ka par sankcijām pret Krieviju ES-as dalībvalstis spriedīs vasarā, bet šobrīd spēkā esošo sankciju mainīšana nav iespējama, jo netiek pildītas Minskas vienošanās.

 

Igaunijas eksprezidenta Lennarta Meri vārdā nosauktā ikgadējā konference par ārpolitikas un drošības jautājumiem, kas Tallinā norisināsies maijā, būs veltīta jaunu variantu meklējumiem pēc satricinājumiem pilna gada politikā, un tajā piedalīsies Eiropas Savienības augstākā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni, kā arī Somijas prezidents Sauli Nīniste. Konferences tēma šogad – “Pirms saullēkta ir vistumšākais? Karš par uzticēšanos un kā to uzvarēt”. Konference Tallinā notiks 12.-14.maijā un tajā tiks runāts par reālām krīzēm, ar kurām saskaras pasaule, un par šo krīžu sniegto iespēju meklējumiem.

 

Avots:  LETA