Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
12_00

Ministru kabinets šodien atlika lemšanu par kvalificēta darbaspēka piesaisti no ārzemēm atsevišķās jomās, ņemot vērā, ka vēl nepieciešamas diskusijas par atsevišķām sarakstā esošajām profesijām. Jautājumus pārrunās atkārtoti, kad ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens atgriezīsies no vizītes Korejā.

 

Valsts policija pērn noziedzīgi iegūtu līdzekļu atguves jomā uzlikusi arestu mantai 74 miljonu eiro apmērā. Par noziedzīgi iegūtiem naudas līdzekļiem kopumā atzīti 37,4 miljoni eiro. Policija izmeklēšanā konstatējusi, ka lielākās ienākošās finanšu plūsmas ir no Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Igaunijas, Lielbritānijas un Vācijas. Savukārt lielākās izejošās finanšu plūsmas ir uz Lietuvu, Vāciju, Poliju, Krieviju un Igauniju.

 

Starptautiskajā lidostā “Rīga” šonedēļ sagaidīs Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” 11 miljono pasažieri kopš lidsabiedrības darbības sākšanas Rīgā 2004.gadā.

 

Atbilstoši jaunajām prognozēm Latvijas ekonomika šogad pieaugs par 4%, 2019.gadā tā veidos 3,4%, bet 2020.-2021.gadā izaugsme būs tuvu potenciālajam līmenim – 3%, liecina Finanšu ministrijas prognozes.

 

Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne šodien pieļāva kļūdu Phjončhanas olimpisko spēļu trešajā braucienā, atkrītot uz 13.pozīciju kopvērtējumā. Tikmēr Elīzai Caucei izdevās pakāpties uz 16.pozīciju un kvalificēties ceturtajam braucienam, kamēr Kendija Aparjode sacensības noslēdza 23.pozīcijā.

 

Avots:   LETA