Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs no izolatora atbrīvotajai Latvijas Universitātes rektora vietniecei Baibai Brokai aizliedzis ieņemt amatu Latvijas universitātē un izbraukt no valsts. KNAB šodien no Valsts policijas izolatora Čiekurkalnā atbrīvojis pirmdien aizturēto Broku, kā arī uzņēmējus Ivaru Milleru un Gunti Rāvi. Neminot personu vārdus, KNAB informē, ka kriminālprocesā trīs personas atzītas par aizdomās turētajām, norādot, ka atbrīvojot no īslaicīgās aizturēšanas vietas, aizdomās turētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi – aizliegums izbraukt no valsts un aizliegums tuvoties noteiktām personām.

 

 

Par Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētāju apstiprināts Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Lēmums pieņemts šodien ZZS kopsapulcē.Kopš 2002.gada ZZS veido Latvijas zemnieku savienība un Latvijas Zaļo partija. Apvienībai noslēgti sadarbības līgumi ar partiju “Latvijai un Ventspilij” un Liepājas partiju.

 

Latvijā šogad jūnija beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 6%, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā mēnesi iepriekš. Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis bija Rīgas reģionā – 4,1%, bet augstākais Latgalē – 14,1%.

 

Latvijā starp veikalu ķēdēm ir būtiskas augļu un dārzeņu cenu atšķirības, informē Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centrā, norādot, ka jūnija sākumā Latvijā bija Baltijā dārgākie kartupeļi, burkāni, bietes un importa tomāti.

 

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” jauno Kontinentālās hokeja līgas sezonu sāks pret latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Abu vienību spēle 2.septembrī notiks “Arēnā Rīga”.

 

Avots:   LETA