Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
15_00

Ministru prezidents Māris Kučinskis arī nākamajā valdībā labprāt strādātu ar esošajiem ministriem, šodien žurnālistiem atzina Kučinskis. Jau ziņots, ka Kučinska vadītājam Ministru kabinetam 11.februārī apritēja divi gadi. Saeima Kučinska valdību apstiprināja 2016.gada 11.februārī.

Latvijas un Somijas aizsardzības ministri rītdien piedalīsies abu valstu simtgadei veltītos pasākumos Liepājā. Rītdien darba vizītē Latvijā uzturēsies Somijas aizsardzības ministrs Jusi Nīniste, lai tiktos ar Latvijas aizsardzības ministru Raimondu Bergmani. Latvijas un Somijas aizsardzības ministri tikšanās laikā pārrunās Baltijas reģiona drošības situāciju, Eiropas Savienības un Somijas aizsardzības jomas aktualitātes, kā arī abu valstu divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

Latvijas Reģionu apvienība pieņēmusi lēmumu neatbalstīt Stambulas konvencijas ratifikāciju Latvijā. Reizē Apvienība uzsver, ka “viennozīmīgi iestājas pret jebkura veida vardarbību un atbalsta gan palīdzības sniegšanu vardarbībā cietušajiem, gan preventīvu pasākumu veikšanu tās novēršanai”.

Latvijā šogad janvārī salīdzinājumā ar decembri patēriņa cenas nav mainījušās, bet gada laikā – šogad janvārī salīdzinājumā ar 2017.gada janvāri – inflācija bija 2% apmērā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību bijušajam Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītājam Armandam Ploriņam par amatpersonu noziegumiem saistībā ar neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu nodrošināšanu ārpakalpojumā. Apsūdzības uzturētājs uzskata, ka valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanas rezultātā valsts budžetam nodarīts mantisks zaudējums aptuveni 1,2 miljonu eiro apmērā, bet par izvairīšanos no nodokļu nomaksas valsts budžetam nodarīti zaudējumi aptuveni 26 000 eiro apmērā.

Lietuvas diplomāti šodien nosūtīs protesta notu Itālijas Ārlietu ministrijai, iebilstot pret to, ka Follonikas pilsētā notikušajās džudo sacīkstēs apbalvošanas ceremonijā lietuviešu sportistei veltīta padomju laiku himna.  Kādreizējā Lietuvas PSR himna tika atskaņota Eiropas jauniešu kausa turnīra godalgošanas ceremonijā sveicot zelta medaļu izcīnījušo Lietuvas sportisti.

Trīs bērnu māmiņa Rīka Valila vakar, dodoties laukumā Phjončhanas Olimpiādes dāmu hokeja turnīrā, kļuvusi par visu laiku vecāko hokejisti olimpisko spēļu vēsturē.  Patlaban 44 gadus vecā Valila piedalās savās ceturtajās olimpiskajās spēlēs, debiju piedzīvojot 1998.gadā Nagano, kur tika pie bronzas medaļas, kā arī piedaloties 2002.gada Soltleikstijas un 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs, kur Somija ieņēma attiecīgi ceturto un piekto vietu.

Avots: LETA