Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
15_00

Mainīgu laika apstākļu ietekmē uz ceļiem ar asfalta segumu var pastiprināti veidoties bedres, īpaši tas attiecas uz ceļiem, kas ir sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī. Uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka saskaņā ar meteorologu sniegto informāciju arī turpmākajās dienās būs gaisa temperatūras svārstības – naktī temperatūra nokritīs zem nulles, savukārt dienā tā pakāpsies līdz pat plus pieciem grādiem.

 

“Nav nekāda pamata domāt, ka situācija būtu mainījusies, lai Amerikas Savienotās Valstis nepildītu tos solījumus, kas doti citām valstīm,” norāda Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis , kurš šodien turpina darbu NATO aizsardzības ministru sanāksmē Briselē.
Sanāksmē piedalās arī ASV aizsardzības ministrs Džeimss Matiss, kurš jau iepriekš ir paudis atbalstu Baltijas valstīm un arī sanāksmē uzsvēra, ka visām NATO dalībvalstīm ir savos aizsardzības budžetos jāparedz vairāk līdzekļu, lai sasniegtu divus procentus no iekšzemes kopprodukta, kā to paredz NATO saistības.

 

Vācijas rietumu pilsētas Oberhauzenes iedzīvotāji saņēmuši ieteikumus neatstāt savas mājas un turēt logus aizvērtus, jo incidents ķīmijas uzņēmumā izraisījis sērskābes nokļūšanu atmosfērā.
Oberhauzene atrodas Vācijas rūpnieciskajā Rūras reģionā, kas ir mājvieta daudzām valsts vadošajām kompānijām.

 

Portugāli pērn apmeklēja 11,4 miljoni ārvalstu tūristu, kas ir visu laiku augstākais līmenis. Ārvalstu tūristu skaits pagājušajā gadā pieaudzis par 12,7%, salīdzinot ar 2015.gadu, kad tūristu skaits jau sasniedza rekordaugstu līmeni 10,1 miljona apmērā.
Pērn Portugāli viskuplākā skaitā apmeklējuši briti, vācieši, spāņi un franči.

 

Iegādājoties biļetes uz vēlamo galamērķi, 58% aptaujāto ceļotāju, izvēloties aviosabiedrību, par primāro faktoru izvirza biļešu cenu. Vienlaikus, 28%-os gadījumu tiek ņemts vērā lidojuma ilgums, bet kā mazāk svarīgus faktorus ceļotāji minējuši lidsabiedrības zīmolu un punktualitāti.
Aptaujā arī secināts, ka 74% respondentu aviopakalpojumus izmanto privātiem ceļojumiem, bet 26% visbiežāk dodas biznesa braucienos.

 

Latvijas labākā kalnu slēpotāja Lelde Gasūna patlaban ieņem 45.vietu pēc Sanktmoricā notiekošā pasaules čempionāta pirmā brauciena milzu slalomā, pēc pirmā brauciena līderei zaudējot 5,3 sekundes. Otrajam braucienam kvalificējās labākās 60 sportistes, bet no iekļūšanas pirmajā trīsdesmitniekā latviete atpalika par 2,36 sekundēm.
Šodien uz pirmā brauciena starta izgāja 98 slēpotājas, bet Gasūna bija vienīgā no Latvijas.

 

Avots: LETA