Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
15_00

Skeletonists Martins Dukurs šodien olimpiskajā Phjončhanā ar vienas sekundes simtdaļas pārsvaru un trases rekordu otrajā braucienā izcīnīja uzvaru pēdējā posmā un astoto sezonu pēc kārtas triumfēja Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā. Martins divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 41,51 sekundes. Savukārt Tomass Dukurs sezonas noslēguma sacīkstēs Dienvidkorejā pakāpās uz pjedestāla bronzas pakāpiena.

 

Nacionālā elektrisko plašsaziņas līdzekļu padome pagaidām nav saņēmusi iesniegumu par Zviedrijas mediju koncernam “MTG” piederošā Baltijas raidorganizācijas biznesa īpašnieku maiņu, informē padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere, norādot, ka pirms darījuma izvērtēšanas Padome plāno sagaidīt Ministru kabineta atļauju darījumam. Tas, visticamāk, būšot nepieciešams, pamatojoties uz plānotajiem divu likumu grozījumiem, kuri patlaban atrodas Saeimā.
Kā ziņots, Zviedrijas mediju koncerns MTG pārdevis savu raidorganizāciju biznesu Baltijas valstīs starptautiskajai privātā kapitāla investīciju kompānijai “Providence” par 115 miljoniem eiro.

 

 

Latvijā janvārī reģistrēts desmitais lielākais eksporta apjoma kāpums Eiropas Savienībā salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmo mēnesi, liecina šodien publiskotie “Eurostat” dati.
Saskaņā ar tiem eksporta apjoms Latvijā pieaudzis par 15%.

 

Uz jaunu pilnvaru termiņu atkārtoti ievēlēta Rīgas Latviešu biedrības valde, par kuras priekšsēdētāju ievēlēts Guntis Gailītis.
Biedrības valde šodien ievēlētā sastāvā darbojas kopš 2014.gada.

 

Iekšlietu ministrija un Ropažu novada pašvaldība šodien atklāja par aptuveni 3,1 miljonu eiro atjaunoto Mucenieku patvēruma meklētāju izmitināšanas centru, kurā ar atsevišķu ieeju izbūvēts arī multifunkcionāls centrs vietējiem iedzīvotājiem dažādu interešu pulciņu, sporta un citu nodarbību īstenošanai. 3,1 miljonu eiro valdība piešķīra Iekšlietu ministrijai pērn 26.janvārī, lai segtu izdevumus saistībā ar Mucenieku patvēruma meklētāju izmitināšanas centra paplašināšanu.

 

 

Avots: LETA