Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Ministru kabinets šodien pieņēma Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādāto projektu, kas nosaka, ka 12.tie Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kopmēģinājumi un koncerti tradicionāli notiks Mežaparka Lielajā estrādē un tās teritorijā, kā arī “Daugavas stadionā”. Ministrijā norāda, ka abām pasākumu vietām ir atbilstoša kapacitāte uzņemt apjomīgu dalībnieku un skatītāju skaitu, kā arī abās vietās ir iespējams kvalitatīvi īstenot māksliniecisko programmu un nodrošināt koncertu tehnisko aprīkojumu – gaismas režijas realizāciju, apskaņošanu un scenogrāfijas realizāciju.
Tiek lēsts, ka nākamajos Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos piedalīsies aptuveni 35 000 dalībnieku.

 

 

Valda Dombrovska izvirzīšana prestižajam amatam Eiropas Komisijā apliecina, ka valdība šajā jautājumā izvēlējās pareizu stratēģiju, virzot pieredzējušu un jau iepriekš novērtētu kandidātu, norāda Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde.
Jau ziņots, ka Dombrovskis izvirzīts izpildviceprezidenta finanšu pakalpojumu un ekonomikas jomā amatam.
Dombrovskis būs atbildīgs par finanšu pakalpojumu jomu, kurā Latvijai tieši ir jāsadarbojas ar starptautiskajām institūcijām.

 

 

Administratīvā rajona tiesa noraida Rīgas pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” pieteikumu atcelt Datu valsts inspekcijas lēmumu, ar kuru uzņēmumam liegts veikt pastāvīgu tās šoferu videonovērošanu transportlīdzekļos.
Tiesa spriedumā konstatējusi, ka tiesību normas pieļauj videonovērošanu transportlīdzekļa salonā, taču tiesību normas neparedz transportlīdzekļa vadītāju nepārtrauktu novērošanu, šoferim atrodoties pie transportlīdzekļa stūres.

 

 

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenk sasniegusi Ķīnā notiekošā  “Premier” sērijas turnīra otro kārtu.

Otapenko pasaules rangā patlaban ieņem 75.vietu.
Latvijas tenisistē otrajā kārtā tiksies ar pasaules 13.numuru baltkrievieti Arinu Sabaļenku, kura iepriekš ilgu laiku bija labāko desmitniekā.

 

 

78 gadu vecumā mūžībā devies aktieris Imants Skrastiņš, sociālajos tīklos vēsta raidījums “100 grami kultūras”.
Skrastiņš bijis Latvijas Radio režisors, Nacionālās radio un televīzijas padomes loceklis, vairākas reizes aktieris kandidējis Rīgas domes un Saeimas vēlēšanās.
Aktieris ir Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris un Aleksandra Čaka balvas laureāts.

 

 

Avots:   LETA