Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
18_00

Aizvadītajā nedēļas nogalē notikušo aviokatastrofu netālu no Maskavas, kurā gāja bojā 71 cilvēks, varētu būt izraisījuši apledojuši ātruma sensori, ziņo raidorganizācija BBC, atsaucoties uz izmeklētāju sniegto informāciju. Izmeklēšanā iesaistīti vairāk nekā 700 cilvēku. Krievijas Transporta ministrija sākotnēji paziņoja, ka iespējami vairāki avārijas cēloņi, tostarp laikapstākļi vai pilota kļūda. Tāpat paziņots, ka versija par terora aktu ir maz ticama.

 

Carnikavas novada Lilastē uz Tallinas šosejas šorīt trīs auto sadursmē gājis bojā kravas automašīnas šoferis. Negadījumā bija iesaistītas trīs automašīnas – kravas, mikroautobuss un vieglais auto. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā stāsta, ka mirušā cilvēka atbrīvošanai no automašīnas izmantoti hidrauliskie instrumenti.

 

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs šodien izcīnīja ceturto vietu Phjončhanas olimpisko spēļu 1500 metru distancē. Līdz ar to sportists sasniedza savas olimpiskās karjeras augstāko rezultātu un Latvijas sportistu labāko rezultātu šajā Olimpiādē līdz šim.

 

Savukārt Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne olimpiādē izcīnīja 12.vietu, bet Elīza Cauce četru braucienu summā 16.to pozīciju. Vēl viena Latvijas braucēja Kendija Aparjode sacensības noslēdza 23.pozīcijā.

 

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Dohas “Premier” sērijas turnīra pirmās kārtas spēlē uzvarēja horvātieti Donnu Vekiču, par to iegūstot 60 ranga punktus. Šobrīd pasaules rangā Sevastova ir 15.vietā, bet turnīrā izlikta ar 13.numuru.

 

 

Avots:   LETA