Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
18_00

Skeletonists Martins Dukurs šodien olimpiskajā Phjončhanā ar vienas sekundes simtdaļas pārsvaru un trases rekordu otrajā braucienā izcīnīja uzvaru pēdējā posmā un astoto sezonu pēc kārtas triumfēja Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā. Martins divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 41,51 sekundes.
Savukārt Tomass Dukurs sezonas noslēguma sacīkstēs Dienvidkorejā pakāpās uz pjedestāla bronzas pakāpiena.

 

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika šodien Pasaules kausa pēdējā posma sprinta sacensībās Norvēģijā izcīnīja 44. vietu, kvalificējoties iedzīšanas sacensībām. 7,5 kilometrus garo distanci Bendika veica 22 minūtēs 50,0 sekundēs, sacensību uzvarētājai piekāpjoties divas minūtes un 16,5 sekundes.

 

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” jautājumam par komandas galveno treneri jaunajai sezonai pievērsīsies aprīlī. Aizvadīto neveiksmīgo sezonu, kurā “Dinamo” palika pēdējā vietā Rietumu konferencē, komanda pabeidza Normunda Sējēja vadībā.
Kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis norāda, ka pašlaik galvenās rūpes ir par Latvijas izlasi, līdz ar to jautājumi, kas saistīti ar klubu ir atlikti.

 

Latgales reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža apturējusi kārtējo ātrumpārkāpēju, kurš vairāk nekā divas reizes pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu. Saskaņā ar Valsts policijas informāciju, 1988. gadā dzimis vīrietis ar “Audi” markas automašīnu traucies Daugavpils virzienā ar ātrumu 187 kilometri stundā vietā, kur atļautais braukšanas ātrums bijis 90 kilometri stundā.
Par šādu pārkāpumu  transportlīdzekļa vadītājam ir paredzēts naudas sods no 360 eiro līdz 480 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz sešiem mēnešiem.

 

Pagājušā gadā Norvēģijā ieradās 3051 patvēruma meklētājs, kas ir zemākais līmenis kopš 1997. gada. Norvēģijas Imigrācijas direktorāta apkopotie dati liecina, ka patvēruma pieprasījumu skaita samazināšanās Norvēģijā skaidrojama ar bēgļu skaita samazināšanos Eiropā kopumā. Sagaidāms, ka patvēruma meklētāju skaits Norvēģijā samazināsies arī šogad.

 

Avots: LETA