Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
18_00

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šodien sēdē nolēmusi apturēt šā gada 6.jūlijā pieņemtā lēmuma izpildi, ar kuru tika noteikts, ka Latvijas Radio 5 (“Pieci.lv”) atskaņotās Latvijā radītās mūzikas īpatsvaram jāveido 80% tā kopējā satura, šodien pēc padomes sēdes žurnālistiem paziņoja padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere. Viņa norādīja, ka lēmumu saistībā ar “Pieci.lv” satura izmaiņām padome pieņēma pārsteidzīgi. Ķezbere uzsvēra, ka lēmuma izpilde tiek apturēta līdz 2018.gada sākumam.

Tiesas vēl no vairākiem procesiem atcēlušas aizdomās turētos, no amata atstādinātos maksātnespējas procesa administratorus Māri Sprūdu, Ilmāru Krūmu un Nauri Durevski, informēja Maksātnespējas administrācijā. Kā ziņots, 21.jūnijā Rīgas apgabaltiesa nolēma paturēt apcietinājumā kriminālprocesos aizdomās turētos administratorus. Trīs atsevišķās sēdēs tiesa izvērtēja saņemtās sūdzības par minētajiem administratoriem piemēroto drošības līdzekli un visas sūdzības noraidīja.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko, pirmdien pieminot Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanas trešo gadadienu, uzstāja, ka Krievija ir jāsauc pie atbildības par šo traģēdiju. Ukraina un rietumvalstis uzskata, ka raķeti izšāvuši Krievijas karavīri vai arī Krievijas atbalstītie kaujinieki.

Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pirmdien apstiprināja, ka treniņprocesā neiesaistīsies iepriekš paplašinātā kandidātu sarakstā iekļautie Rolands Freimanis un Kaspars Bērziņš. Tāpat ar izlasi nebūs saspēles vadītāja Ingus Jakoviča, kurš pats piezvanījis trenerim un lūdzis neaicināt uz treniņiem, jo spēlētājs vēlas strādāt individuālo prasmju pilnveidošanai.

Avots: LETA