Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
09_00

Valsts ieņēmumu dienests pērn nodokļos iekasējis par 90 miljoniem eiro vairāk nekā plānots, šodien LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule, norādot, ka kopumā nodokļu iekasēšanā 2017.gads bijis veiksmīgs un nodokļu ieņēmumi bijuši par 7,5% lielāki nekā 2016.gadā.

 

Valsts kontrole šodien publiskos lietderības revīzijā “Vai atbildīgo iestāžu darbības ceļu satiksmes drošības jomā ir pietiekamas un efektīvas?” secināto. Revīzija veikta par laika posmu no 2010.gada 1.janvāra līdz 2016.gada 31.decembrim Satiksmes ministrijā, Ceļu satiksmes drošības direkcijā, uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi”, Iekšlietu ministrijā un Valsts policijā.

 

Emari gaisa spēku bāzē Igaunijā šonedēļ pirmo reizi NATO Baltijas gaisa telpas patrulēšanas misiju sāk Itālijas iznīcinātāji, kas to turpinās četrus mēnešus. Savukārt Lietuvā piektdien ieradās četri Dānijas Gaisa spēku iznīcinātāji, lai NATO Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misijā nomainītu ASV iznīcinātājus. Oficiālā kontingentu nomaiņas ceremonija notiks šodien.

 

No šodienas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu vadīs bijusī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Liene Cipule, kura norādījusi, ka viņas prioritātes darbā būs kvalitātes un procesu vadības uzlabošana, cilvēkresursu nodrošināšana un attīstība, arī efektīva finanšu resursu pārvaldība.

 

No šodienas Valsts asinsdonoru centra direktores amatā sāk strādāt bijusī Veselības ministrijas valsts sekretāra vietniece stratēģiskās plānošanas un resursu vadības jautājumos Egita Pole. VM pērn pēc disciplinārlietas no amata atbrīvoja iepriekšējo direktori Ivetu Ozoliņu.

 

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs pagājušajā gadā saņēmis 3616 sūdzības. Visvairāk – divarpus tūkstoši pretenziju saņemtas par līguma noteikumiem neatbilstošiem pakalpojumiem, tostarp cilvēki visvairāk ir bijuši neapmierināti ar avio pakalpojumiem par ko saņemtas 1110 sūdzības.

 

Džona Kenedija starptautiskajā lidostā Ņujorkā vakar turpinājās haoss, applūstot vienam terminālim, kas vēl vairāk saniknoja pasažierus, kuri spiesti gaidīt nelabvēlīgo laikapstākļu rezultātā aizkavējušos reisus. Lidostas ceturtajā terminālī pārplīsušas caurules dēļ gaidīšanas zonu klāj astoņus centimetrus bieza ūdens kārta.

 

Lielu daļu Austrālijas pārņēmis karstums. Augstā gaisa temperatūra un sausais laiks veicina plašu mežu un krūmāju ugunsgrēku izplatību. Britu raidorganizācija BBC ziņo, ka Sidnejā gaisa temperatūra sasniegusi +47 grādus. Šāds karstums Austrālijas lielākajā pilsētā nav bijis 79 gadus, un līdz absolūtajam rekordam pietrūka tikai pusgrāds.

 

Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” šodien Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē uzņem “Soči” komandu, cenšoties nezaudēt cerības uz dalību izslēgšanas turnīrā. Abu komandu spēle “Arēnā Rīga” sāksies pulksten 19.30 un tiešraidē to pārraidīs TV6.

 

 

 

Avots:     LETA