Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas_09_3

Valsts ieņēmumu dienests šogad septiņos mēnešos valsts budžetā iekasējis par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, izpildot šā gada attiecīgajam periodam paredzēto plānu, šorīt raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā, vienlaikus atzīstot, ka iedzīvotāju ienākuma nodokļa iemaksu apmērs budžetā no plānotā atpaliek par pāris procentiem, jo būtiski palielinājušās nodokļu atmaksas.

 

Bojāgājušo skaits zemestrīcē, kas svētdien satricināja Indonēzijas Lombokas salu, pieaudzis līdz 168 cilvēkiem, bet teju 1500 cilvēki guvuši smagus savainojumus un nogādāti slimnīcās. Savukārt vairāk nekā 156 000 cilvēku bijuši spiesti pamest mājas.

 

ASV vēl šomēnes noteiks Krievijai jaunas sankcijas par Lielbritānijā martā notikušo uzbrukumu ar nervus paralizējošo vielu bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam un viņa meitai Jūlijai, informē ASV Valsts departaments. Sankcijas ir atbilde uz vielas “Novičok” pielietošanu, mēģinot noslepkavot Apvienotās Karalistes pilsoni Sergeju Skripaļu ” un viņa meitu. Sankcijas stāsies spēkā 22. augustā.

 

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova vakar izcīnīja grūtu uzvaru Monreālas “Premier” vienspēļu turnīra otrās kārtas spēlē pret Moniku Pudžu no Puertoriko. Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Sevastova, kura pasaules rangā ir 19.vietā, izcīnīja uzvaru pret ranga 70.pozīcijā esošo Pudžu ar rezultātu 4-6, 7-6  6-1.

 

Prognozējot gaisa temperatūras paaugstināšanos līdz +33 grādiem, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs šodien visā valstī izsludinājis oranžās krāsas brīdinājumu. Piebilstams, ka spēkā ir ne tikai sinoptiķu brīdinājums par lielu karstumu, bet arī par augstu ugunsbīstamību.

 

Avots|:    LETA