Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
zinas-9-1

Polijas prezidents Andžejs Duda un Polijas aizsardzības ministrs Mariušs Blaščaks šodien apmeklēs Ādažu bāzi, lai tiktos ar aizsardzības nozares vadību un Polijas kontingenta karavīriem, kas pilda dienesta pienākumus NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas sastāvā. Polijas prezidents, kurš līdz 28.jūnijam oficiālā vizītē apmeklē Latviju, šodien dosies arī uz Daugavpili.

 

Ministru prezidents Māris Kučinskis šodien un rīt piedalīsies Eiropadomes darbā Briselē. Samita ietvaros Kučinskis kopā ar citu Eiropas Savienības valstu un valdību vadītājiem spriedīs par Eiropai svarīgiem jautājumiem, kas saistīti ar migrāciju, drošību un aizsardzību, ārējo tirdzniecību, nodarbinātību un citiem jauājumiem.

 

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinājis grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”, kas paredz noteikt par brīvdienu 24.septembri, kad Latviju apmeklēs pāvests Francisks.

 

Pēc Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskapa amata atstāšanas Pēteris Sproģis turpina būt mācītājs, informē mācītājs Edgars Godiņš. Bijušais Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis vakar paziņoja, ka atsauc dalību 13.Saeimas vēlēšanās. Partija “Saskaņa” 18.jūnijā apstiprināja Sproģi kā pirmo numuru vēlēšanu sarakstā Vidzemē un kā partijas prezidenta kandidātu.

 

Barikāžu dalībnieka statusa apliecības saņemšanai veidojas rindas, tāpēc iedzīvotāji aicināti pieteikties iepriekš.  Vakar, kad sākās apliecību izsniegšana, iedzīvotājiem rindā bija jāstāv apmēram pusotru stundu. Lai turpmāk izvairītos no vēl ilgākas gaidīšanas, iedzīvotāji tiek aicināti iepriekš pieteikties. 1991.gada barikāžu dalībnieka statusa apliecības sāk izsniegt pēc tam, kad valdība aprīlī atbalstīja vairāk nekā 67 000 eiro piešķiršanu biedrībai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar statusu apliecinošu apliecību izgatavošanu, izsniegšanu un lietvedību.

 

 

Avots:   LETA