Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Nostiprini zināšanas par medijpratības tēmām, kas apspriestas rubrikā “Īstziņas” un kļūsti par medijpratības ekspertu! Piedalies spēlē “Faktometrs” piektdien, plkst. 12:10!

13.08. radiospēle

Šonedēļ rubrikā “Īstziņas” par dažādām kritiskās domāšanas kļūdām. Spēlē “Faktometrs” mēģināsim atklāt, kurā no dīdžeja piedāvātajiem apgalvojumiem slēpjas kritiskās domāšanas kļūda – pārsteidzīgs vispārinājums. Atbildi klausies spēles ierakstā!

16.07. radiospēle

Šonedēļ rubrikā “Īstziņas” runājām par medijpratību un vārda brīvību,spēles “Faktometrs” jautājums arī tieši par šo tēmu: Kāds ir propagandas mērķis? Klausies spēles ierakstu un uzzini vai Vilija zināja pareizo atbildi!

18.06. radiospēle

Rubrikā “Īstziņas” runājām par medijpratību un demokrātiju. Tādēļ spēles jautājums ir – kāpēc mediji tiek dēvēti par ceturto varu? Klausies spēles audio ierakstu un uzzini atbildi uz šo jautājumu!

21.05. radiospēle

Rubrikā “Īstziņas” runājām par medijpratību un veselību. Spēles “FAKTOMETRS” ietvaros kopā ar klausītājiem skaidrojām kāda atšķirība ir starp zinātni un pseidozinātni.

 

 

 

Projektu “ĪSTZIŅAS” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ĪSTZIŅAS saturu atbild SIA RADIO SKONTO LV.