Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Pirms 5 gadiem Radio Skonto pirmo reizi deva iespēju   14. februāra mīlestības svētkos cilvēkiem  bildināt savas otrās pusītes radio tiešajā ēterā. Šogad tas noticis vēlreiz un atsaucība no cilvēkiem bija pārsteidzoši liela. Vienam no pāriem izlozes kārtā tiks piešķirta galvenā balva – romantisks un elpu aizraujošs ceļojums uz Tobāgo. Iepazīsties ar Radio Skonto „Neaizmirstamā bildinājuma” dalībniekiem un uzzini, kurš no viņiem ieguva galveno balvu!

No vairākiem pieteikumiem izvēlēti septiņi aizkustinošākie, kuru autoriem dota iespēja bildināt savu mīļoto ēterā.  Ik stundu Radio Skonto studijas durvis vēra cilvēki, kuru mērķis 14. Februārī bija pārsteigt savu otro pusīti un cerēja sagaidīt „jā” vārdu. Starp drosmīgajiem bildinātājiem bija divas dāmas un pieci kungi, kuri visi sagaidīja apstiprinošu atbildi savam bildinājumam.

Radio Skonto “Neaizmirstamā bildinājuma” pirmais bildinājums pierādīja – ja mīli otru cilvēku, tad viņa dēļ iespējams uzdrīkstēties kā vēl nekad. Ivonna un Ešlijs iepazinās pirms 4 gadiem šovā “Precamies”, šobrīd audzina 1 gadu un 3 mēnešus veco meitiņu vārdā Lilū, tomēr līdz altāram līdz šim tikuši vēl nebija. Turpmāk jaunajai ģimenei 14. februāris būs diena, kurā Ivonna bildināja Ešliju, un viņš teica “JĀ”! Ivonna un Ešlijs izlozēja mūsu draugu sarūpēto balvu no Albert Hotelwww.alberthotel.lv

e3fa3dd3763018ae975f833b8b402061

Ralfs un Renāte viens otram ir mīļākie cilvēki pasaulē jau trešo gadu, bet šis ir tas gads un diena, kurā Ralfs grib, lai Renāte ir līdzās viņam visu atlikušo mūžu. 14. februāris turpmāk būs viena no viņu mīļākajām dienām gadā, jo tieši tad Ralfs vaicāja vai Renāte kļūs par viņa sievu un viņa nevilcinoties atbildēja apstiprinoši!

Šo vakaru viņiem saldāku padarīs gardumi no Fazer Latvija! www.fazer.lv

geisha_logo_horizontal-1

Februāris Ilvai un Naurim jau kļuvis par skaistāko mēnesi gadā un viņu dzīvēs, jo tieši pirms gada šajā dienā uzzinājuši, ka gaida savu meitiņu. Šobrīd meitiņai Karlīnai ir 3 mēneši un Nauris gribēja skaisto tradīciju par neaizmirstamo februāri turpināt arī šogad – bildinot Ilvu, kura teica JĀ!  Ilvai un Naurim dāvana no Latvijas Hipotēkas! www.latvijashipoteka.lv

400dpilogo

Šeit viss notiek pa īstam – tās ir īstas emocijas, dzīvi cilvēki un īsti likteņi, kuri veidojas tieši Radio Skonto “Neaizmirstamā bildinājuma” laikā. Rūdolfa un Aritas randiņš bija 14. februārī pirms pāris gadiem, bet šogad Rūdolfs nolēma, ka viņš šo datumu vēlas padarīt vēl neaizmirstamāku. Vaicājot Rūdolfam, kuru no mūsu draugu balvām viņš ir izvilcis, viņš atbildēja:”Savu sievu!”

Rūdolfa un Arita rokās dāvana no otrapuse.lv www.otrapuse.lv

otrapuse_logo_balts_uz_zila-page-001

Artūram un Sigitai tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Viņi dzīvoja vien 200m attālumā viens otra, kad kādā liktenīgā dienā viņu skatieni sastapās piemājas pārtikas veikalā. Artūrs toreiz saņēma drosmi un uzaicināja Sigitu satikties. Šodien Artūrs saņēma vēl lielāku drosmi un bildināja Sigitu Radio Skonto ēterā!

Savu īpašo notikumu Artūrs un Sigita nosvinēs Ayurveda Palace Jurmala! www. panchakarma.clinic

logo

Nauris mēroja 100km, lai pārsteigtu savu mīļoto Kristīni 14. februāra mīlestības svētkos. Arī viņu kopābūšanas laiks ir cienījams – 10 gadi! Nauris jau sen sapratis, ka Kristīne ir viņa mūža sieviete un domās viņa jau sen ir viņa sieva, bet kopš šodienas tas būs kas vairāk kā tikai vārdi. Nauri un Kristīne, lai daudz laimīgu gadu kopā!

Kristīne un Nauris nopelnījuši atpūtu no mūsu draugiem SemaraH Hotels www.semarahhotels.com

semarah-hotel-lielupe

Kā pēdējā Radio Skonto studijas durvis uz dzīves skaisto notikumu vēra Elīna. Pirms došanās uz bērnudārzu, viņa ar savu un Valta kopīgo meitiņu apsprieduši kas ir Valentīndiena, un mazā meitiņa teikusi, ka tā ir diena, kurā visi svaidās ar sirsniņām. Pēc tam vaicājusi vai mamma mīl tēti un bijis skaidrs – šis drosmīgais solis ir jāsper. Valts nepalika bildinājumu parādā un pēc Elīnas aizkustinošajiem vārdiem arī viņai lūdza kļūt par viņa sievu. Viņi ne tikai ieguva  ieguva dāvanu no portāla tikaisievietem.lv, bet arī kļuva par „Neaizmirstamā bildinājuma” galvenās balvas ieguvējiem – ceļojumu uz Tobāgo!

tikaisievietem

Savukārt veikala Debenhams balvu pasniedzām Karlam un Laumai, kuri ir “Neaizmirstamā bildinājuma” iepriekšējās sezona laimīgais pāris, kuri šobrīd ir jau laimīgi precējušies un atzina mums, ka tiklīdz kā viņu jaunajā ģimenē būs vēl kādi jaunumi – Radio Skonto būs vieni no pirmajiem, kuri to uzzinās 🙂

thumb_5022_logo_retailer_1x

Radio Skonto saka paldies visiem „Neaizmirstamā bildinājuma” draugiem, kuri sarūpēja dāvanas visiem dalībniekiem. Kā arī, protams, tiem, kuri visas dienas garumā juta līdzi visiem pāriem. Tie bija īsti cilvēki, vēl īstākas emocijas un īsti likteņi, kuri izvēlējas Radio Skonto būt par daļu no viņu piedzīvojuma!