Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Atlabšana bērnu istabā

Radio Skonto Vidzeme raidījums “Atlabšana bērnu istabā” veidots, pamatojoties uz novērojumiem ikdienas situācijās Covid-19 krīzes laikā: nereti informatīvajā telpā ir izskanējušas bažas par bērnu un jauniešu uzvedības, emocionālā stāvokļa izmaiņām, ko galvenokārt ietekmējuši tādi faktori kā attālinātā mācīšanās, ģimenes savstarpējās attiecības stresa situācijās, vientulība, kā arī līdz šim ierasto aktivitāšu un vaļasprieku trūkums. Radio Skonto Vidzeme piedāvātā raidījuma ietvaros koncentrētā veidā tiek sniegtas bērnu psihologu un citu speciālistu atbildes uz aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar bērnu un jauniešu uzvedības un emocionālā stāvokļa izmaiņām Covid-19 krīzes laikā un pēc tā.

Katru darba dienu plkst. 13.20, tiks izklāstīts vienas aktuālas problēmas iespējamais risinājums vai ieteikums, ko sniedzis attiecīgais speciālists.
Ikviens klausītājs aicināts dalīties ar savu aktuālo problēmu un uzdot jautājumus. Raidījumu arhīvs:

 

Atlabšana virtuvē

Raidījums “Atlabšana virtuvē”: Covid-19 krīze ietekmējusi pārtikas uzkrājumu veidošanas, kā arī ēdienreižu nodrošināšanas un plānošanas paradumus. Darbs no mājām un attālinātas mācības – kā nodrošināt regulāras un veselīgas ēdienreizes īsā laika posmā visai ģimenei, ja līdz šim darba dienas vidū ierasts ieturēt ēdnīcās pagatavotas maltītes? Ko darīt ar pārtikas uzkrājumiem – produktiem ar ilgstošu derīguma termiņu, kas iegādāti valstī noteiktās ārkārtējās situācijas sākumposmā?

Katru darba dienu plkst. 17.20  tiks sniegta informācija par ekonomiski un saimnieciski izdevīgu ēdienu gatavošanu – ēdienu receptes. Raidījumu arhīvs:

 

Atlabšana maciņā

Raidījums “Atlabšana maciņā”: krīzes un pēckrīzes periodā kopīgi meklēsim veidus, kā ietaupīt naudas līdzekļus dažādās kategorijās, piemēram: pārtikas iegāde, elektrība un sadzīves tehnika, transporta izdevumi un citās.  Finanšu pratība – tas ir zināšanu, attieksmes un prasmju kopums, kas ved uz privāto finanšu stabilitāti.

Katru trešdienu plkst. 16.20 raidījums “Atlabšana maciņā” kalpos kā īsceļš uz zināšanām par finanšu pratību ikdienas gaitās. Raidījumu arhīvs: