Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Radio Skonto jau piecpadsmito gadu dāvās jaunu automašīnu. Šoruden atslēgas vārdu spēles “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” uzvarētājs saņems jauno, BTA apdrošināto Hyundai i20 Active Cross no “Skandi Motors”.

Atslēgas vārdu spēle “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” sāksies šī gada 7. oktobrī  un ilgs līdz 25. oktobrim. Spēlē iespēja tikt pie jauna auto tiks dota pieciem finālistiem.
Radio Skonto dīdžeji visā spēles periodā zvanīs uz nejauši izvēlētiem Latvijas Republikā eksistējošiem fiksētajiem un mobilajiem tālruņa numuriem dažādos laikos un no dažādiem telefona numuriem. Pirmie pieci cilvēki, kuri uz Radio Skonto dīdžeja zvanu skaidri un nekavējoties atbildēs ar šādiem vārdiem precīzā to secībā: “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!” vai “Mans mīļākais radio Radio Skonto!”, iekļūs spēles finālā.
Galvenās balvas izloze norisināsies 26. oktobrī tirdzniecības centrā ‘’Spice” pulksten 14:00. Četri no finālistiem saņems naudas balvu 400€ apmērā, bet viens galveno balvu – BTA apdrošinātu automašīnu Hyundai i20 Active Cross no “Skandi Motors”,  kas no 4. oktobra ir apskatāma tirdzniecības centrā “Spice”.
Atceries atslēgas vārdus: “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!”.

ATSLĒGAS VĀRDU SPĒLES STATISTIKA
Veiktie zvani: 1305
Sazvanītie numuri: 143
Finālisti: 5

SPĒLES FINĀLISTI

1.RAITA NO KULDĪGAS NOVADA

2. MIERVALDIS NO STOPIŅU NOVADA

3. SOLVITA NO DAUGMALES

4. EDGARS NO LIEPĀJAS

5. TATJANA NO TALSIEM

Ar spēles noteikumiem vari iepazīties ŠEIT!