Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

1. martā Latvijā iemīļotais mūziķis un arī Radio Skonto draugs Intars Busulis ne tikai iepazīstināja ar savu jauno solo albumu “Nākamā pietura”, bet arī debitēja modes industrijā kā radītājs, prezentējot paša radītu pirmo kokvilnas zeķu līniju “SOKKI by Intars Busulis”, kuru dizainu iedvesmas avots ir paša mūziķa izpildītās dziesmas.

Albums “Nākamā pieturā” ierakstīts tepat Latvijā un iekļauo dziesmu autors ir Kārlis Lācis, bet pats Intars debitē kā mūzikas autors trijām paša rakstītām dziesmām, viena no tām “Miglas rīts”, kura jau guvusi lielu klausītāju atsaucību arī Radio Skonto ēterā.

Dziesmu autors Kārlis Lācis stāsta, ka šo albumu no iepriekšējiem, atšķir tas, ka gandrīz visas dziesmas rakstītas uz dzejas, kas jau pati par sevi pierādījusi kā paliekošu vērtību. “Gandrīz katrā dziesmā ir kāds stāsts un, protams, galvenā ir Intara balss, kura visa albuma garumā ļaus piedzīvot gandrīz vai dramaturģisku ceļojumu un attīstību. Liels prieks par sadarbību ar dzejniekiem, ar kuriem līdz šim vēl nebijām strādājuši – Māru Zālīti, Justīni Kļavu un Ilmāru Šlāpinu, ” stāsta Kārlis Lācis.  Nākamais solis ir koncerttūre pa Latviju kopā ar Abonementa orķestri un stīgu kamerorķestri.

Koncerti notiks:

23. aprīlī Daugavpils kultūras namā

12., 13. un 14. maijā Vidzemes koncertzālē, Cēsīs

19. un 20. maijā Latgales vēstniecībā Gors, Rēzeknē

26. un 27. maijā Lielais dzintars, Liepājā

16. un 17. jūnijā k/z Dzintari, Jūrmalā