Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Ar straujiem soļiem tuvojas 14. februāris. Šī diena ir īpaša ne tikai ar to, ka tā būs pārpildīta ar mīlestību, bet Radio Skonto ēterā svinēsim “Neaizmirstamo bildinājumu”. No visiem pieteikumiem, kurus gaidīsim līdz 13. februārim, mēs izvēlēsimies astoņus cilvēkus, kuri savu mīļoto cilvēku bildinās Radio Skonto tiešajā ēterā un padarīs šo dienu neaizmirstamu uz visiem laikiem. Tomēr tas vēl nav viss kas mums padomā – vienam no astoņiem pāriem izlozēsim ceļojumu uz Tobāgo!

Iespējams, daudzi no jums nemaz nenojauš cik gan daudz ir iespējams atklāt un izbaudīt vietā par kuru latviešiem tapusi dziesma “Uz Tobāgo” un pat kārtīga rokopera. Pietiek ar pantiņu, kurā dzied “Uz Tobāgo – lai sapnis kā dzīve tik garš, uz Tobāgo – kur nebūs ne bēdu, ne vilts, uz Tobāgo – kur ziemu un vasaru silts”, lai taptu skaidrs, ka šis būs viens no labākajiem ceļojumiem Tavā mūžā.

Tobāgo ir, iespējams, viena no tām vietām pasaulē, kurā vairāk par visu cilvēki prot atpūsties. Tas, iespējams, saistīts ar skarbiem vēstures notikumiem, kad sala kļuva neatkarīga un uz tās palika 54 000 iedzīvotāji. Kad eiropieši bija devušies prom no Tobāgo, salas iedzīvotāji vispirms ķērās klāt atpūtai un dzīves baudīšanas – izkāra šūpuļtīklus, veidoja mājas pludmalē, dziedāja un dejoja. Tobāgo to arī mūsdienās sauc par “liming” – nekā nedarīšana un laba laika pavadīšana ar saviem cilvēkiem, par kuriem uzskata arī tos, kuri salā ieradušies no citām pasaules valstīm.

Tobāgo burvība slēpjas tajā, ka elpa aizrausies gan tiem, kuri ir mūsdienīgas un nesteidzīgas izklaides cienītāji, gan tiem, kuri alkst pēc piedzīvojuma un redzēt to Tobāgo, par kuru lasījuši vēstures grāmatās. Sākot ar botānisko dārzu galvaspilsētā, pludmalēm, kurās vienmēr ir dzīvība, dabas parku, lagūnām, līdz pat vientuļām peldvietām, kakao plantācijām un ūdenskritumam.  Tiem, kuri ir meža mīļotāji, novērtēs lietus dārzus, kurā iespējams redzēt krietni vairāk par to, kas atrodams tepat pie mums zoodārza Tropu mājā. Aizraujoši pārgājieni, kuros skatienu piesaistīs 430 putnu sugas, kā arī varžu un taureņu daudzveidība. Savukārt tiem, kuriem sirds gavilē esot ūdens tuvumā, Tobago iespējams izbaudīt visdažādākās pludmales. Sākot ar restorāniem pārpildītām, bruņurupuču iecienītām un plašām pludmalēm, līdz pat pirmajā brīdī nepamanāmām niršanas vietām un klusiem, ieskautiem līčiem, lai pabūtu divvientulībā ar Tobāgo.

Arī aktīvās atpūtas cienītājiem šajos ūdeņos izdosies atrast savu vietu, jo Tobāgo iespējams ne tikai mierīgi pasēdēt okeāna krastā, bet arī nirt, snorkelēt un sērfot.  Tobāgo pulsē dzīvība ne tikai ikdienā, bet arī karnevālos, kazu un krabju skriešanas sacensībās un citos deju un mūzikas festivālos, kuri izveidojušies vairāku gadu laikā. Bet, ja vēlaties uzburt paši savu neaizmirstamo notikumu, tad kāzas okeāna krastā, pludmales smiltīs, bungu ritmos var kļūt par sapņa piepildījumu.

Arī par garšas kārpiņām nav aizmirsts un uz salas iespējams baudīt visdažādākās variācijas zivīm, krabjiem un citām jūras veltēm. Dzīvi saldāku padarīs saldie ēdieni, kuru pamatā, protams, kakao, jo tieši Tobāgo ir vienas no lielākajām kakao plantācijām pasaulē.

Vai Tev aizrāvās elpa? Tad piesaki sevi un mīļoto cilvēku “Neaizmirstamajam bildinājumam” Radio Skonto ēterā 14. februārī un atveriet jaunu, kopīgu dzīves lappusi vietā, kurā būsiet kā citā realitātē – Tobāgo!

Vairāk par “Neaizmirstamo bildinājumu” meklē šeit: https://radioskonto.lv/neaizmirstamais-bildinajums-14-februari/

shutterstock_379214236
shutterstock_527410738shutterstock_116809774
shutterstock_451328263