Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

No 23.maija norisināsies Nieru veselības nedēļa, kurā mediķi vērsīs sabiedrības uzmanību savlaicīgām veselības pārbaudēm un hroniskas nieru slimības riskiem, kuri bieži iestājas, cilvēkiem jūtoties pilnīgi veseliem.
RADIO SKONTO sazinājās ar Latvijas Nefrologu asociācijas prezidenti Ievu Ziediņu:

 

Plānots, ka Nieru veselības nedēļā notiks dažādas informatīvas aktivitātes, lai izglītotu sabiedrību par to, cik nemanāmi var sākties nieru slimības, tostarp hroniska nieru slimība, kas ir grūti ārstējama. Cilvēkus informēs par to, ka nieru veselības problēmas noved pie citām slimībām vai tās saasina.

 

Āgenskalna tirgus paviljons, kas pēc četru gadu rekonstrukcijas atkal vēris durvis apmeklētājiem,  tagad nav tikai vieta, kur  iepirkties pie kāda no 70 zemniekiem, mājražotājiem, konditoriem un kafijas meistariem. Ir atvērts arī paviljona otrais stāvs. Tur iekārtota ēdināšanas zona, kur baudīt sākot no  picām līdz pat austerēm. Paviljona apmeklētāji noteikti jau pamanījuši arī  milzu kroņlukturus, kas grezno ēkas griestus. Par tiem un atjaunošanas procesu stāsta Āgenskalna tirgus līdzdibinātājs Kārlis Dambergs: