Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Otro gadu pēc kārtas dubultojies ar bankas pakalpojumiem un cilvēku  finanšu līdzekļu izkrāpšanu saistīto  gadījumu skaits. Krāpnieki izmanto situāciju, ka ne visi labi orientējas digitālajā vidē un prot izmantot attālinātos finanšu pakalpojumus. Situāciju  skaidro bankas Citadele IT drošības daļas vadītājs Kaspars Briška.

Kā savus finanšu līdzekļus pasargāt no krāpniekiem. Sarunas turpinājums.

Sniegputeņa dēļ Rīgā uz tiltiem un Daugavas labajā krastā veidojas sniega sanesumi un apledojums, liecina Rīgas domes Satiksmes departamenta diennakts ziemas dežūrposteņa novērojumi. Sīkāk par situāciju galvaspilsētā stāsta Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvis Austris Keišs.

Sniegputeņa dēļ arī Rīgā uz tiltiem un Daugavas labajā krastā veidojas sniega sanesumi un apledojums. Kā laika apstākļi ietekmē sabiedriskā transporta kustību stāsta Rīgas satiksmes pārstāve Baiba Bartaševica – Feldmane.

Lai popularizētu vakcinēšanu pret Covid-19, ir jāiesaista profesionālās mediķu organizācijas un arī valdība, tika secināts Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē. Bet, kas plānots medicīnas nozarē tuvākajā laikā, Veselības ministrs Daniels Pavļuts.