Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Rītdien jau 15. reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Lielā Talka, kuras ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts veikt atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas darbus. Līdzīgi kā pērn, talkotājiem ir iespēja piedalīties SOLO talkā un vākt atkritumus individuāli, kā arī organizēt publiskās talkas. Kas jāņem vērā piedaloties SOLO talkā, stāsta Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

 

Šodien un rīt Rojas brīvdabas estrādē norisināsies Talsu, Saldus, Kuldīgas, Liepājas, Ventspils novada un Ventspils deju kolektīvu koncerti. 69 deju kolektīvi rādīs savu meistarību un līdz šim paveikto, gatavojoties nākamā gada 27. Vispārējo latviešu dziesmu un 17. Deju svētku deju lieluzvedumam “Mūžīgais dzinējs”.
RADIO SKONTO sazinājās ar Talsu deju apriņķa virsvadītāju Reini Rešetinu:

 

Šogad lieluzvedumam “Mūžīgais dzinējs” gatavojas 640 jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi.
No šodienas līdz 4.jūnijam Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar pašvaldībām visā Latvijā organizē latviešu skatuviskās dejas pasākumus, kas notiks Rojā, Tukumā, Valmierā, Smiltenē, Cēsīs, Jelgavā, Dobelē, Bauskā, Alūksnē, Madonā, Lielvārdē, Balvos, Daugavpilī un Rīgā, lai nodrošinātu nozares daudzveidīgu darbību, Dziesmu un deju svētku tradīcijas un deju kolektīvu kopdejošanas tradīcijas saglabāšanu un attīstību.