Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Šogad Latvijā Mātes dienu atzīmēs 9.maijā, un Latvijas Pasts jau desmito gadu organizē speciālu pastkaršu sūtīšanas kampaņu, sveicot mammas šajos skaistajos svētkos. Kampaņa atsākas pēc gada pārtraukuma, ko ietekmēja Covid-19 pandēmijas pirmais vilnis un ārkārtējā situācija valstī. Plašāk
Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Jau stāstījām, ka Latvijas Pasts jau desmito gadu organizē speciālu pastkaršu sūtīšanas kampaņu, sveicot mammas šajos skaistajos svētkos.
Kas jāņem vērā nosūtot pastkarti un kādus pārsteigumus sarūpējis Latvijas pasts Mātes dienā, turpinām sarunu ar Gundegu Vārpu.

 

 

Uzņēmuma “Rīgas namu pārvaldnieks”klienti var pieņemt lēmumu par centralizētās siltumapgādes ātrāku pārtraukšanu. Tiek norādīts, ka pavasara mainīgajos laika apstākļos, kad dienas laikā temperatūra var pārsniegt plus 10 un vairāk grādus, bet nakts laikā nokristies zem 0 grādiem, daudzdzīvokļu mājas automatizētā siltumapgādes sistēma nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām.
Attiecībā par klientu parādiem, stāsta uzņēmuma “Rīgas Siltums” pārstāve Linda Rence:

 

Pagājušajā gadā centralizēto siltumapgādi RNP pārtrauca no 5. līdz 7.maijam, balstoties uz temperatūras rādījumiem.

 

 

Attiecībā par valsts iekšējās drošības situaciju, tostarp, kontekstā ar nesen Purvciemā pastrādāto slepkavību, Valsts prezidents Egils Levits: