Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Latvijā norisinās devītās gadskārtējās Psiholoģijas dienas. Līdz pat 16.oktobrim interesenti tiek aicināti uz semināriem, konferencēm un citiem tematiskiem pasākumiem tiešsaistē un klātienē , aktualizējot tēmu “Psiholoģiskā labklājība COVID-19 laikā un pēc tā”. Kas vēl paredzēts šajās dienās, stāsta Latvijas Psihologu biedrības pārstāve Signe Knipše.

 

Konkursā “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” ir saņemti vairāk nekā 50 pieteikumi, liecina Tiesībsarga biroja informācija. Šogad birojs īpaši aicināja izcelt aktivitātes, kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti Covid-19 pandēmijas laikā.
Tiesībsarga biroja Sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību nodaļas vadītāja Ineta Rezevska:

Interesi šogad izrādījuši dažādu jomu pārstāvji Latvijā un arī ārpus mūsu valsts robežām. Žūrijas komisija, kuras sastāvā būs sabiedrībā zināmas personības, līdz 19.oktobrim vērtēs iesūtītos pieteikumus. Uzvarētājus paziņos 3.decembrī – Starptautiskā personu ar invaliditāti dienā. Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus, izcelt un novērtēt individuālus sasniegumus, kā arī sekmēt Latvijas nevalstisko organizāciju darbu.