Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Jau vēstīts, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments šogad īsteno publiskās ārtelpas uzlabošanas projektus divās Rīgas apkaimēs – Maskavas forštatē un Sarkandaugavas apkaimē. Ozolaines parkā, Duntes ielā, izbūvēts apgaismojuma tīkls, demontēts vecais un izbūvēts jauns segums, uzstādīti soli, atkritumu urnas, velosipēdu statīvi, ielu basketbola grozi un sakopti koki. Kas vēl paredzēts rītdien Ozolaines parkā, stāsta “Rīgas Mežu” pārstāve Ieva Bērziņa.

 

 

 

 

Ņemot vērā Covid-19 pacientu lielo skaitu un gaidāmo pieaugumu, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca no 11.oktobra pārtrauks dienas stacionāra pakalpojumus un daļu no plānveida operācijām, informē slimnīcas valdes loceklis Haralds Plaudis.
Arī Tukuma slimnīcā, lai nodrošinātu Covid-19 pacientu aprūpi, var nākties samazināt citus pakalpojumus.
Tukuma slimnīcas direktore Dzintra Rabkeviča:

 

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēts 1671 jauns inficēšanās gadījums ar Covid-19. Saņemti 16 ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem. Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 7,7%.

 

Saslimstība ar Covid-19 Latvijā ir sasniegusi tādus apmērus, ka ir nepieciešams noteikt pulcēšanās ierobežojumus visā sabiedrībā, attiecinot tos arī uz vakcinētajiem, Latvijas Ārstu biedrības preses konferencē sacīja Paula Stradiņa slimnīcas infektologs Uga Dumpis, aicinot valdību jau rīt pieņemt “nopietnus lēmumus” Covid-19 izplatības ierobežošanai, samazinot visu cilvēku kontaktus par 50%.
LĀB viceprezidents Roberts Fūrmanis:

Par situāciju Latvijas slimnīcās kopumā klausies LĀB viceprezidenta Roberta Fūrmaņa teikto Radio Skonto Ziņās rīt no rīta.