Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Sākoties vasaras brīvlaikam, bērni un jaunieši atkal aicināti iesaistīties visdažādākajās brīvā laika aktivitātēs. Par tām vairāk pastāstīt lūdzām RD Jaunatnes nodaļas vadītājam Dmitrijam Zverevam:

 

 

Jūrmalā, Bulduros, izejā uz jūru Vienības prospektā, uzstādīts jauns vides objekts “Baltijas straume”, kas simbolizē Baltijas tautu vienoto spēku. Jūrmalas pašvaldībā informē, ka “Baltijas straume” ir viens no četriem Jūrmalas pašvaldības 2019.gadā rīkotā metu konkursa uzvarētājiem.
RADIO SKONTO sazinājās ar vides objekta autoru mākslinieku Kasparu Līdumu, kurš skaidro, ka darbs ir veltījums Baltijas valstu sadarbībai, un tā atrašanās vietai ir simboliska nozīme, jo Bulduros 1920.gadā notika Baltijas jūras valstu valdību konference.
Kaspars Līdums:

Jāatgādina, ka 2020.gadā realizēti divi no konkursā godalgotajiem projektiem – Kristapa Gulbja veidotais vides objekts “Jūrmalas baltā kaija” – soliņi ar bronzas kaijām trīs vietās pilsētā un arhitekta Didža Jaunzema vadībā tapušais “Čiekurs” Jaundubultu skvērā. Tāpat 2021.gadā Mellužu parkā uzstādīta tēlnieces Olgas Šilovas skulpturālā kompozīcija “Stāvēju, dziedāju augstajā kalnā”.