Tālrunis studijā: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Prognozes par pasaules atkopšanos no pandēmijas radītās krīzes ir uzlabojušās. Arī Latvijā preču eksports un eksporta pasūtījumi apstrādes rūpniecībā turas labā līmenī, kas, kopā ar citiem faktoriem vieš cerības. Turpina Swedbank galvenā ekonomiste Latvijā Līva Zorgenfreija:

 

Ceļošanai nepieciešamais digitālais zaļais sertifikāts Latvijā varētu tikt ieviests jūnijā. ES digitālais zaļais sertifikāts ietvers trīs sertifikātu veidus –  pārslimošanas sertifikātu, vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu un Covid-19 testa sertifikātu. Vairāk stāsta Veselības  ministrs Dniels Pavļuts:

 

Līdz jūnija vidum vai pat ātrāk Latvijā pret Covid-19 varētu tikt vakcinēti 30% līdz 40% iedzīvotāju,  prognozē veselības ministrs Daniels Pavļuts.  Priekšrocības vakcinētajiem varētu ieviest, ja poti būs saņēmuši 600 000 un vairāk Latvijas iedzīvotāju. Turpina veselības ministrs Daniels Pavļuts:

Atvērta jauna prioritārā grupa vakcinācijai pret Covid-19, kurā ir visi izglītības iestāžu darbinieki, kā arī operatīvo dienestu un valsts pārvaldes kritisko funkciju darbinieki. Tāpat uzsākta vakcinācija cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Sīkāk par to un jauno vakcīnu Veselības ministrs Daniels Pavļuts.