Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz 18.janvārim Kuldīgas slimnīcā pārtrauktas plānveida operācijas, pacientu uzņemšana plānveida ārstēšanai dienas stacionārā, kā arī rehabilitācijas pakalpojumi. Neatliekamā un akūtā palīdzība pacientiem joprojām tiek nodrošināta.

Tikmēr Ministru prezidents Krišjānis Kariņš izteicis neuzticību veselības ministrei Ilzei Viņķelei un atbilstoši Sadarbības līgumam aicinājis partiju apvienību “Attīstībai/Par!” virzīt jaunu veselības ministra amata kandidātu. Veselības ministre Ilze Viņķele norāda, ka demisijas pieprasījums ir premjera mēģinājums pārvirzīt atbildību un atrast vainīgo pie ne īpaši koordinētās un gludās krīzes vadības, vienlaikus norādot, ka  premjeram kā komandas vadītājam ir tiesības pieprasīt ministra demisiju un viņas pienākums ir to akceptēt, tomēr jautājums esot par vērtējumu.
Valdības vadītājs Krišjānis Kariņš līdz šim vairākkārt paudis neapmierinātību ar Veselības ministrijas un ministres darbībām Covid-19 izplatības ierobežošanā, bet pēdējā laikā kritika izteikta par skaidra Covid-19 vakcinācijas plāna neesamību.
Sazinājāmies ar Kuldīgas slimnīcas kontrolārstu, bijušo valdes locekli Āri Pētersonu, jautājot par plānveida operāciju pārtraukšanu un iespējamo Veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju:

 

Pagājušajā gadā Jūrmalas slimnīcā piedzimuši 1797 bērni, kas ir rekordliels skaits.
Sazinājāmies ar Jūmalas slimnīcas Dzemdību nodaļas vadītāju Jolantu Bārbali-Mālnieci:

 

Piebilstams, ka arī Siguldas slimnīcā pērn reģistrēts līdz šim lielākais jaundzimušo skaits šajā slimnīcā gada laikā – 1171 mazulis.