Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

No 13. līdz 18.janvārim ik darbdienu 18:10 Radio Skonto ēterā klausies Mēs esam Latvijā!, bet sestdien 15:10 interesanti fakti par Zviedriju un zviedriem.

Latvieši, ja vien nedzīvotu Latvijā, vislabprātāk kā sev piemērotāko alternatīvo mājvietu izvēlētos Zviedriju, secināts nesenā “Latvijas barometra” pētījumā. Arī viens no mūsu iecienītiem ceļamērķiem ir ziemeļu kaimiņu galavaspilsēta Stokholma. Un kurš gan Latvijā nav dzirdējis par Astrīdas Lindgrēnas Karlsonu, zviedru grupu ABBA vai aktrisi Grētu Garbo? Savukārt zviedru jauniešiem pievilcīgas šķiet Latvijas augstskolas. Cik tuvi esam ne tikai ģeogrāfiski, bet arī senču radu rakstos vienoti, atklās stāsti, kurus dzirdēsi šajā nedēļā.

Latvijā dzīvo vairāk nekā 150 tautību. Katra ar savu unikālu vēsturi, kultūru, valodu, ko var un vajag uzturēt dzīvu paaudžu paaudzēs. Reti kurš atstāj tukšu pases ailīti, kur jānorāda nacionalitāte, lai gan tā nav obligāta prasība, jo daudz svarīgāka par formālu vārdu dokumentā ir sirdssaikne, ko veidojam viens ar otru un arī zemi, kurai esam piederīgi un iederīgi.

Stāsti par zviedriem Latvijā.

Stāsti par somiem Latvijā.

Stāsti par armēņiem Latvijā.

Stāsti par igauņiem Latvijā.

Stāsti par poļiem Latvijā.

Stāsti par ukraiņiem Latvijā.

Stāsti par baltkrieviem Latvijā.

Stāsti par vāciešiem Latvijā.

Patiesi stāsti par lietuviešiem Latvijā.


Projektu “Mēs esam Latvijā!” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem
Par projekta “Mēs esam Latvijā!” saturu atbild SIA “Radio Skonto”

logo-sif maf