Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Pieaugot terorisma draudiem pasaulē, tajā skaitā Eiropā, Ārlietu ministrija  aicina Latvijas iedzīvotājus ceļojot ievērot maksimālu piesardzību. Īpaša piesardzība jāievēro, apmeklējot sabiedriskas vietas, kurās vienlaicīgi uzturas liels cilvēku skaits, piemēram, tūristu iecienītus apskates objektus, kā arī, izmantojot sabiedrisko transportu.

Ministrija atgādina, ka, dodoties ceļojumā uz ārvalstīm, nepieciešams apdrošināt veselību un dzīvību, kā arī reģistrēties Konsulārajā reģistrā.

 

Rīgas dome šodien apstiprināja pašvaldības 2017.gada budžetu, ar deficītu 28, 82 miljoni eiro jeb 3,3% no ieņēmumiem. Opozīcijā esošie nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK un “Vienotība” deputāti balsoja pret šī budžeta pieņemšanu.

 

Pagājušajā nedēļā ģimenes ārsti reģistrējuši desmit gripas gadījumu. Pa trim gadījumiem reģistrēti Rīgā un Jūrmalā, bet pa diviem – Daugavpilī un Jelgavā.

Kopš sezonas sākuma laboratoriski apstiprināti  42 gripas gadījumi.  Pagaidām Latvijā  novērota zema gripas aktivitāte, taču pēdējo divu nedēļu laikā pieauga gan klīniski noteikto, gan laboratoriski apstiprināto gripas gadījumus skaits.

 

Par Latvijas hokeja izlases galveno treneri apstiprināts kanādiešu speciālists Bobs Hārtlijs.

Šobrīd 56 gadus vecajam Hārtlijam ir liela pieredze darbā Nacionālajā hokeja līgā , kur viņš ir trenējis trīs klubus. No 1998. līdz 2003.gadam viņš vadīja Kolorādo “Avalanche” komandu, kurā pirmajās divās sezonās vēl spēlēja Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš. No 2003. līdz 2008.gadam viņš bija Atlantas “Thrashers” galvenais treneris, bet no 2012.gada līdz iepriekšējās sezonas beigām Hārtlijs stūrēja Kalgari “Flames” klubu. Hārtlijs 2015.gadā tika atzīts par NHL sezonas labāko treneri, iegūstot Džeka Edamsa vārdā nosaukto balvu.

Avots:LETA