Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
 • Latvijas valstspiederīgie nav gājuši bojā vai ievainoti vakar vakarā Berlīnē notikušajā uzbrukumā, kad pagaidām publiski neidentificēta persona ar kravas mašīnu ietriecās cilvēku pūtī, nogalinot 12 un ievainojot 48 cilvēkus, apliecina Latvijas Ārlietu ministrijā.
  Latvijas vēstniecība Vācijā, Berlīnē esošos Latvijas valstspiederīgos aicina sekot līdzi policijas norādēm.
 • Vairākas stundas pēc atentāta pret Krievijas vēstnieku Turcijā policija Ankarā aizturējusi vīrieti, kurš sarīkojis apšaudi pie ASV vēstniecības, kā rezultātā Savienoto Valstu  pāstāvniecības Ankarā, Stambulā un Adanā šodien būs slēgtas.
  Jau vēstīts, ka protestējot pret Maskavas militāro iejaukšanos Sīrijas konfliktā, kāds policists Ankarā sašāva Krievijas vēstnieku Turcijā Andreju Karlovu, kurš vēlāk no gūtajiem ievainojumiem mira.
 • ASV elektoru kolēģija apstiprinājusi republikāņa Donalda Trampa ievēlēšanu ASV prezidenta amatā.
  Elektori vakar pulcējās visos 50 štatos un Kolumbijas apgabalā, nododot savu balsi par prezidenta un viceprezidenta amata kandidātiem.
  Ļoti retos gadījumos elektori balso pretēji savu vēlētāju gribai, tomēr nekad nav mainījuši prezidenta vēlēšanu iznākumu.
 • Saeima galīgajā lasījumā lems par mikrouzņēmumu nodokļa likmes palielināšanu līdz 15%-iem un atteikšanos no minimālām sociālām iemaksām.
 • Veselības ministrija pirms Ministru kabineta sēdes informēs par veselības reformas pasākumu īstenošanu nākamajā gadā un slimnīcu kartējuma izveidi, kas paredz stacionārus sadalīt četros līmeņos.
 • Valdība diskutēs par finansējuma palielināšanu autoceļu uzturēšanai un rekonstrukcijai.
  Satiksmes ministrija ir sagatavojusi ziņojumu par autoceļu finansēšanas modeli un to sakārtošanas programmu līdz 2023.gadam, aktualizējot problēmas saistībā ar Latvijas autoceļu kritisko stāvokli un finansējuma trūkumu.
 • Rīgas domē skatīs jautājumu par pašvaldības 2017.gada budžetu, kurā budžeta deficīts plānots 28,8 miljonu eiro apmērā, kas ir 3,3% no ieņēmumiem.
 • Rīgas domes deputāti skatīs jautājumu par Lielo kapu teritorijas atpirkšanu no Latvijas Evaņģeliski luteriskās baznīcas par aptuveni 372 000 eiro.
 • Organizācija “Dzīvnieku brīvība” rīkos protesta akciju pret dzīvnieku izmantošanu cirkā.
  Latvijā ir ieradies ceļojošais cirks no Ukrainas, kurā izmanto vairāk nekā 20 dzīvniekus, tostarp, tīģeri, krokodilu, pērtiķi un pitonu.
  Dzīvnieku aizstāvjus uztrauc, ka šova laikā bērniem rāda, kā dresētājs pērtiķus “apdzirda” ar degvīnu un aicina publiku par to aplaudēt.

Avots: LETA