Tālrunis: 67 22 88 55, SMS/WhatsApp: 27 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Valsts ieņēmumu dienestā veiktās reorganizācijas jau šogad devušas ļoti labus rezultātus, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Kā piemēru Reizniece-Ozola norādīja faktu, ka nodokļu ieņēmumi šogad būs par 0,8% lielāki nekā plānots, neskatoties, ka samazinājās prognozētie ekonomikas attīstības tempi.

Trešajā konkursā uz Maksātnespējas administrācijas direktora amatu pieteikušies seši kandidāti, šorīt intervijā Latvijas Radio pastāstīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs. Pieteikušos kandidātu vārdus gan viņš neatklāja, norādot, ka konkursu rīko Valsts kanceleja.

Šodien Rīgas Tehniskā universitātē tiks pasniegta latviešu izcelsmes ASV dzīvojošā būvinženiera Gunta Boles balva labākajam arhitektūras un būvniecības studentam.

Šodien notiks Valsts kultūrkapitāla fonda padomes sēde, kurā lems par mūža stipendiju piešķiršanu.

Šodien  Izglītības un zinātnes ministrijā tiks pasniegti pateicības raksti speciālistiem, kuri savā ikdienas darbā sniedz nozīmīgu ieguldījumu, lai cilvēkiem ar invaliditāti nodrošinātu izglītības pieejamību un veicinātu sociālo integrāciju.

Latvijas Banka šodien izlaiž unikāla veidola un tehniskā izpildījuma piecu eiro kolekcijas monētu “Zeme”. Tā ir pēdējā no septiņām kolekcijas monētām, ko šogad izdod Latvijas Banka.

Avots: LETA