Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
final_web

Radio Skonto jau trīspadsmito reizi saviem klausītājiem dāvās jaunu automašīnu. Šoreiz atslēgas vārdu spēles “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” uzvarētājs saņems jauno Hyundai i30 no “Skandi Motors”.

Atslēgas vārdu spēlei “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” starts tiks dots šī gada 6. septembrī 09:00, un spēle ilgs līdz 26. septembra 22:59 vai arī līdz tiks sazvanīti 5 spēles finālisti.

Radio Skonto dīdžeji visā spēles periodā zvanīs uz nejauši izvēlētiem Latvijas Republikā eksistējošiem fiksētajiem un mobilajiem tālruņa numuriem, veicot vismaz desmit zvanus dienā, dažādos laikos un no dažādiem telefona numuriem. Persona, kura Radio Skonto dīdžejam zvanot skaidri un nekavējoties atbild ar sekojošiem vārdiem precīzā to secībā: „Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!” vai „Mans mīļākais radio Radio Skonto!”, iekļūst spēles finālā.

Pirmie pieci, kuri būs atbildējuši uz dīdžeja zvanu pareizi, piedalīsies atslēgas vārdu spēles izlozē, kas norisināsies 30. septembrī tirdzniecības centrā ‘’SPICE” pulksten 13:00. Četri no tiem saņems naudas balvu 400,00 EUR apmērā, bet viens galveno balvu – jauno automašīnu Hyundai i30.

Galvenā balva jaunā automašīna Hyundai i30 no “Skandi Motors”, sākot no 2. septembra, apskatāma T/C “Spice” blakus informācijas centram.

ATSLĒGAS VĀRDU SPĒLES STATISTIKA
Veiktie zvani: 2621
Sazvanītie numuri: 276
Finālisti: 4

Plašāku informāciju par atslēgas vārdu spēles pirmo finālisti lasi šeit!

Ar atslēgas vārdu spēles “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” nolikumu vari apskatīt šeit!

Iepazīsties arī ar VISBIEŽĀK UZDOTAJIEM JAUTĀJUMIEM par atslēgas vārdu spēli!