Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv

Mājās un uz ielām, birojā vai zaļas pļavas vidū, veikalā vai pie stūres…
…braucot, skrienot, lecot, mostoties vai ejot gulēt, ēdot, dzerot, svinot, atpūšoties vai iepērkoties… ikviens – jauns un vecs, noskumušāks vai priecīgāks, skaistāks vai gudrāks sadzirdēs tevi… ja tu tā vēlēsies.

TAVA REKLĀMA, TAVA RADIO ĒTERĀ – Radio Skonto

Skaidri apzinoties, ka reklāma ir galvenais radio peļņas avots, joprojām nepārprotami apgalvojam – svarīgākais vienmēr ir klausītājs.

Ar to mēs atšķiramies no citām radiostacijām. Pelnot naudu, esam izvirzījuši stingrus noteikumus sev un reklāmdevējam. Proti, katrā konkrētā reklāmas pauzē skan iespējami mazāk reklāmas vienību, tādējādi tiek samazināta iespēja, ka reklāmas pauzes garums pārsniegs klausītāja pacietību. Arī tev tas būs pa prātam, jo tavs stāsts ēterā nekad nebūs viens no divdesmit vai padsmitais pēc kārtas.

Ticot, ka neviens darbs nav pārāk liels un neviens nav par mazu, mēs atradīsim vislabāko veidu, kā Tu varēsi sasniegt vēlamos mērķus, popularizējot savu uzņēmumu, produktu, pakalpojumu, pasākumu vai ko citu.

Par reklāmu interesēties:
E-pasts: reklama@radioskonto.lv
Tālr: 67 210 833


image06

Agris Zariņš

Reklāmas projektu vadītājs agris@radioskonto.lv
+371 27200223
image07

Aija Stīpniece

Reklāmas projektu vadītāja aija.stipniece@radioskonto.lv
+371 26300770
img_1240

Anna Dikelsone

Reklāmas projektu vadītāja Vidzemes reģionā anna@radioskonto.lv
+371 27762004
image02

Anželika Višnevska

Reklāmas projektu vadītāja anzela@radioskonto.lv
+371 26789827
image01

Ginta Mežale

Reklāmas projektu vadītāja ginta.mezale@radiotev.lv
+371 25413276
sssss

Ilze Blumberga

Reklāmas projektu vadītāja ilze@radioskonto.lv
+371 29162781
IMG_2979

Indra Kalniņa

Reklāmas projektu vadītāja indra@radioskonto.lv
+371 28347801
img_9071

Lauris Bremze

Reklāmas projektu vadītājs lauris@radioskonto.lv
+371 26443353
image05

Linda Grava

Reklāmas projektu vadītāja linda@radioskonto.lv
+371 26667382
img_9362

Nadežda Belasova

Reklāmas projektu vadītāja Vidzemes reģionā nadezda@skontoreklama.lv
+371 20030845
image04

Ritvars Macieša

Reklāmas projektu vadītājs ritvars@radioskonto.lv
+371 27 200 222
image08

Zane Tukiša

"Radio Skonto " koordinatore zane@radioskonto.lv
img_3133

Uldis Zeile

Mārketinga projektu vadītājs uldis@radioskonto.lv
+371 26253374