Tālrunis studijā: 67 22 88 55, e-pasts: studija@radioskonto.lv
palidzesim-valteram

Valters Fridenbergs ir Latvijā iemīļots mūziķis un vienkārši jauks, atsaucīgs un talantīgs cilvēks. Daudzu gadu garumā ar vārdiem “Sirds ir kā tilts” labdarības akcijās viņš aicinājis palīdzēt smagi slimiem bērniem.

Šobrīd palīdzība nepieciešama Valteram pašam. Pirms gada veicot veselības pārbaudes, Valters saņēma ziņu, kas stindzina ikvienu – vēzis. Tika veikta operācija un trīs ķīmijterapijas kursi. Tomēr slimība atgriezās, un sekoja vēl pieci ķīmijterapijas kursi.

Ar Latvijā pieejamajām ārstēšanas metodēm un medikamentiem izdodas tikai stabilizēt esošo situāciju, taču turpināt cīņu par Valtera dzīvību ir uzņēmusies klīnika Vācijā. Pirmajam posmam, kas ietver specifisku diagnostiku un sākotnējo terapiju, nepieciešami 17 500 EUR, taču ārstēšanās procesa izmaksas ir vēl daudz lielākas. Tāpēc nepieciešama mūsu visu palīdzība. Lai mūsu sirdis ir kā tilts, kas dāvātu cerību Valteram!

Ziedot iespējams zvanot uz labdarības tālruni 90067003* vai ziedot.lv projektam Palīdzība Valteram Fridenbergam. Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim.

*Maksa par zvanu 1.42 EUR